Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismer egy olyan zenét...

Valaki ismer egy olyan zenét amit kb 7,8 éve hallottam de nem emlékszem hogy mi az?

Figyelt kérdés
Nem igazán emlékszem a dalra csak egy mondatra de arra se tisztán.Nem magyar zene. (when does now szerintem de nem biztos) egy szerintem kn 12-14 éves lány énekli akinek nagyon jó hangja van,régen elég híres zene volt,nagyon imádtam. Nem igazán boldog zene,sok benne a hajlítás és a magas hang. remélem ebből valaki felismeri.

#dal #zene #lislány
2020. szept. 16. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Celine Dion- Where does my heart beat now ?
2020. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, én is néztem de nem az, ezt egy kislány énekli, akinek láttam egy másik klipjét amit pedig egy fiúval énekel.
2020. szept. 16. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Birdy esetleg?
2020. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő az, de neki is nagyon jó hangja van.
2020. szept. 17. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Nehéz megfejteni ki lehet az. Akik fiatalon kezdték azok Ariana Grande, Selena Gomez, Miley Cyrus, Alessia Cara, Birdy, Lorde, Aurora Aksnes, Billie Eilish, JoJo Siwa, Melanie Martinez, Sabrina Carpenter, Grace VanderWaal, most hírtelen csak ezek jutottak eszembe, de ezek közül pl. Billie meg Grace csak 3-4 évvel ezelőtt kezdték, úgyhogy ők biztos nem, Sabrinát most pontosan nem tudom, JoJo Siwa-nak biztos nincs lassú, szomorú dala, úgyhogy marad Ariana, Selena, Lorde, Miley, Aurora, Melanie és Alessia.


Alessia Cara "Scars To Your Beautiful" zenéje esetleg? Az volt még híres.


A lány hajszínére emlékszel?

2020. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem barna haja volt, és lehet akkor nem volt annyira híres, csak azt tudom hogy elég szomorú stílusa van, szövegből csak annyi rémlik ( whine does snow) de akárhogy kerestem nem találtam. Tudom hogy abba az egy mondatban is rengeteg hajlítás van, és a lánynak gyönyörű hangja van.
2020. szept. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!