Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bécsi keringőhöz és angolhoz...

Bécsi keringőhöz és angolhoz tudnátok zenéket linkelni, esteleg zene címet írní?

Figyelt kérdés

Még nem döntött az osztály melyik legyen, ezért érdekelne mind kettő. Sajnos én nem találok igazán, csak ilyen nagyon sokszor eljátszottakat, mint az all of me vagy a love me like you do. Tehát valami olyan érdekelne ami nem annyira felkapott még is gyönyörű.

Valóban lehet meg sem lesz tartva vagy el lesz tolva, de mi készülünk rá.



2020. szept. 18. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az All of me-t nem ismerem, de a Love me like you do-ra biztos hogy nem keringőzött senki, ugyanis nem lehet, mert nem 3/4-es. (vagy 6/8-os)

4/4-es számra (ami a popzenék túlnyomó többsége) nem fogtok tudni keringőzni.

Itt van néhány példa keringőzenékre:

[link]

[link]

[link]


Nem azt mondom, hogy ezek mind tuti alkalmadak lesznek, mert az R.E.M. például elég gyors, csak hogy demonstráljam az ütemet. A Sia számra egyébként szoktak. A Coldplayre is jól lehet, csak az áltag néző szemszögéből nem szalagavatóra való a hangulata miatt, de szerintem amúgy simán.

2020. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, kimaradt egy fél mondat...:'D

*azért küldtem, hogy demonstráljam...

2020. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!