Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire jo egy gitar multieffekt?...

Mire jo egy gitar multieffekt? Reszletesen valaszoljatok, ha kerhetnem, mert nagyjabol tudom de megse vagyok teljesen tisztaba a dologgal.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Megpróbálom nagyon tömören összefoglalni. A multieffekt lényege az (ahogy azt a neve is mutatja), hogy több effektet is magában foglal, amelyek közül tetszés szerint választhatsz. Ezeket a memóriájában tárolja. Innentől meg már sok fajta megoldás létezik. A legegyszerűbbek azok, amelyeken egy előre és egy vissza kapcsoló van, így lépkedhetsz az effektek között. De vannak összetettebbek is, ahol csoportosítva vannak, és egyszerre több is használható( egy torzítás, meg pl egy modulációs effekt,stb) A legegyszerűbbre példakánt nézd meg a digitech rp100-at, az összetettebre meg pl boss gt-8-at.


Remélem tudtam segíteni.

2010. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt! Kineztem egy KORG AX3000G-t, azt szeretnem majd megvenni. Errol mi a velemenyed? Van valami leiras hozza, hogy hogyan mukodik? Van rajt egy csomo kutyu, mindet magamtol kell kitanulnaom hogy mire jo?
2010. aug. 8. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Korg-ok is elég jó multieffektek, sokan használnak olyat, gondolom nem véletlenül. Nekem Digitech Rp100-am volt, most meg Boss ME-50-em van. Ha újonnan veszed, biztos lesz leírás hozzá. Ha valamiért nem lesz hozzá, akkor a Google-ba beütöd a nevét, meg hogy User Manual. Ezt akár most előre is kipróbálhatod.
2010. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, az első hozzászóló voltam!
2010. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ujonnan szeretnem venni, koszonom a segito hozzaszolasokat! :)
2010. aug. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!