Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vèleményetek Rammstein-ről?

Mi a vèleményetek Rammstein-ről?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy jó klipjük!
2020. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

2 éves korom óta a kedvenc bandám. Nem vicc, apám DVD-jét néztem minden nap, és imádom a mai napig a bandát. Persze annyi a különbség, hogy mostmár értem is a zenék jelentését.

Amúgy is szeretem a beteg, morbid klipeket, szövegeket, zeneileg meg tök egyszerű, de mégse lehet megunni (legalábbis számomra).

2020. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A második tulajdonképpen leírta az én történetemet is. Annyi a különbség, hogy én csak olyan 10 éve ismerem őket. De igen, ez az az egyedüli együttes, amit nem tudok megunni. Bármilyen kedvem is van, mindig passzol hozzá a zenéjük. Ha rossz kedvem van, megvígasztal, ha jó, akkor még jobb lesz. Ha semleges, akkor is felpörget, egyszerűen zseniális. Imádom a szövegeiket, a témákat, amiket, és ahogy feldolgoznak, ilyet nem sok helyen talál az ember. A klipjeik is fantasztikusak, mindegyik egy- egy különálló történet, és nem csak azt látjuk, hogy zenélnek. Szerintem mind a hatan kitűnő színészek is lennének.

Az élő showjaikról nem is beszélve. Még felvételen is páratlanul látványos, hát még élőben!

Úgyhogy nagy vonalakban ennyi a véleményem a Rammstein-RÓL (nem "-ről", mivel helyesen nem "ein"-nek, hanem "áin"-nak ejtjük a szó végét).

2020. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem én is sok számukat.
2020. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Szimpatikusak,de lemezen hallgatva azèrt nagyon unalmas tud lenni.Èlőben viszont olyan show-t tolnak ami azèrt nagyon ott van,szóval èn koncertbandának/látványos show-nak ismerem el őket.

Továbbá elimerèsre ad okot,hogy nem voltak tagcserèik,ritka az ilyen összetartó brigád.

2020. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!