Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, ha éneklésnél a...

Mit tegyek, ha éneklésnél a magas hangok elég erőtlenek nálam?

Figyelt kérdés
Elég magas hangokat is ki tudok énekelni, viszont ezek a magas hangok elég erőtlenek. Hogyan tudnék erőteljesebben kiénekelni magas hangokat?

2020. szept. 24. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó technikával, amit énektanár tud neked megtanítani.
2020. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a többi hangot is bénán tudom kiénekelni, te legalább tudsz énekelni!
2020. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1: sajnos az most nem lehetséges :(

2: Mikor általános sulis voltam, akkor voltak olyan évek, mikor kb mindennap énekórám volt+kórus. Ennyi idő alatt csak fejlődik az ember :D

2020. szept. 24. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

nyújtsd ki rendesen a nyakad nézz egy kicsit felfelé éneklés közben.

ezért szokták a stúdiókban magasra tenni a mikrofonokat, ha felemeled a fejed és rendesen kinyújtod a nyakad, tisztábban, erősebben és könnyebben kijönnek a hangok.

mellékelek egy képet, nem vagyok benen biztos, hogy teljesen jól magyaráztam, szóval valahogy így próbáld:

[link]

2020. szept. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez most tényleg sokat segített, sokkal könnyedebbnek is érzem a hangom :)
2020. szept. 25. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!