Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a dubstep/reggae zene?

Melyik ez a dubstep/reggae zene?

Figyelt kérdés

Keresek egy számot, már pár éves szerintem biztos megvan és viszonylag ismert volt a kategóriájában. Dubstep jellegű, reggae-szerű vokálokkal. Van még néha továbbá a háttérben egy fütyülés vagy inkább ahhoz hasonló zenei aláfestés, illetve olykor párszavas mellékvokál, ami leginkább a Linkin Park Chester Benningtonjára emlékeztet. Inkább közepes/lassú tempójú, és szerintem Skrillex vagy Knife Party kötődése van, de nekik eddig semelyik újrahallgatott számukban nem leltem rá.


Nem a következő számok egyike:


Skrillex&Damian Marley-Make It Bun Dem


Knife Party-Give it up,


bár ez utóbbihoz nagyon hasonló. Az ebben vokálozó énekes hangja és stílusa kb. egy az egyben megegyezik, ezért is hallgattam újra átpörgetve tőlük ezt az albumot, és néhány híresebb számot, de nem akadtam rá. Persze átfuthattam felette.



2020. szept. 26. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Knife Party - Bonfire?
2020. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, de megvan.

Pendulum-Set Me On Fire

2020. szept. 27. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!