Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Black Veil Brides army,...

Black Veil Brides army, mindent tudni akarok Andy Biersackről, meséltek?

Figyelt kérdés
Mindent amit lehet róla tudni érdekel (azonkívül, amit a google vagy a sztárlexikon ír róla) Munkássága, kedvenc hobbija, étele, (úgy tudom Vegán. Ez igaz?) kedvenc bandája, meg érdekességek róla. Mint pl láttam h egy koncertet úgy nyomot le h előtte eltörte a bordáját, meg h a levágatott haját ès egy beteg rajongónak adta stb... Jöhetnek a többi srácról is infók a banda magam is érdekel, de jelenleg Andy-re kattantam rá most, nagyon tetszik a hangja, imádom ahogy énekel, ez a rekedtes hang WOW ès pasinak sem rossz. A felesége is imádni való (ha tudtok róla is írhatok pár dolgot, az ő hangja is brutális, de sokan utálják ez miért van?) Nem tudok angolul, ezért kérem a BVB army segítséget!

2020. okt. 8. 18:03
 1/8 Laus baba ***** válasza:
100%

Nagyon szereti a kávét. Korábban, amikor bárokba járt mindig whiskey cola-t ivott. A kedvenc amerikai focicsapata a Cincinatti Bengals. Az első album, amit megvásárolt, a Kiss - You Wanted the Best, You Got the Best! című albuma volt. A narancsos csirke az egyik kedvenc étele, aminek nem tud ellenállni. A pizzán a kedvenc feltéte az extra sajt és az articsóka. A legelső online felhasználóneve: "Initium 78" volt. A kedvenc emoji-ja a zavarba jött majom.


Hirtelen ennyi dolgot tudtam összeszedni Andy-ről, remélem sikerült kicsit segítenem! :)

2020. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Laus baba ***** válasza:
100%

Az előző részben, amit írtam, hogy kedvenc étele a narancsos csirke (ezt egy 2016-os interjúban olvastam) az már nem aktuális, mert egy 2019-es interjúban úgy nyilatkozott, hogy vegán beállítottságú vegetariánus!

Amit még érdekességnek találtam, hogy szintén egy 2019-es interjúban azt nyilatkozta, hogy egészen 20 éves koráig nem evett semmilyen zöldséget. Szintén 20 éves koráig minden étkezéskor csak egy szelet fehér kenyeret evett, amire sajtot tett.

2020. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😍
2020. okt. 27. 12:49
 4/8 A kérdező kommentje:
Létezik aktív magyar rajongói oldal vagy csoport? Mert amit eddig találtam azok nem nagyon vannak frissítve, a legtöbbnek évek óta nem volt úgy bejegyzése.
2020. okt. 27. 12:50
 5/8 Laus baba ***** válasza:
100%

Csoport biztos, hogy van!

[link]


Oldalak is vannak, Andy-nek is van egy oldala, ami azért szokott néha megosztani dolgokat!

[link]


Sajnos úgy vettem észre, hogy ezeken kívül mások már évek óta nem nagyon szoktak posztolni vagy maximum évente 1-2-szer!

2020. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Laus baba ***** válasza:
100%
Ha esetleg valamit még szeretnél tudni, nyugodtan kérdezz és megpróbálok mindenre válaszolni! 😊
2020. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igazából így nem jut eszembe most semmi, de ha igen mindképp kérdezek. Az mit jelent hogy vegán beállítottságú vegetariánus? Ezeknél nem úgy van, hogy vagy ez, vagy az vagy?
2020. okt. 29. 20:19
 8/8 Laus baba ***** válasza:
100%

Igazából angol fordításban van így, hogy vegán beállítottságú vegetariánus. Kicsit utánanéztem, hogy ez hogy is van, és a vegán az a vegetariánus táplálkozás egyik fő változata!


A különbség a két étrend között:

- Vegetariánus: nem eszik húst, de eszik állati eredetű ételeket (például tojást és tejtermékeket)

- Vegán (vagy más néven szigorú vegetariánus): szintén nem esznek húst, de emellett nem esznek semmilyen állati eredetű ételt sem esznek (tojást tejterméket); hanem ezeket növényi eredetű ételekkel helyettesítik.

2020. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!