Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncert füldugókról milyen...

Koncert füldugókról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn járok ilyen rendezvényekre, de most már elegem van, hogy túl hangos. Probléma az is, hogy ez halláskárosító így, de mégnagyobb probléma, hogy csak egy torz valamit hallok 😃 be kell fognom a fülemet, hogy tisztábban halljam a zenét.


Szóval néztem most, hogy vannak spéci, koncertre kifejlesztett füldugók is, amit úgy terveztek, hogy beszéd érthető maradjon, legyen zenei élmény, de a halláskárosodástól is megvéd.


Szóval akinek van tapasztalata, az kérem, ossza meg velem/velünk! Köszönöm!


Másik kérdés még... hogy mennyire néz ki hülyén az ember füldugóval egy koncerten vagy fesztiválon/diszkóban?


2020. okt. 11. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van.


Kényelmes, pár perc múlva már annyira megszokom, hogy mindig odanyúlok, hogy kiesett-e, vagy a fülemben van-e még. Nekem tök jól illeszkedik is a fülembe, egyszer sem esett még ki, igaz a biztonság kedvéért pár percenként meg szoktam igazítani.

Amit negatívumként mondani tudok, hogy néha rosszabb vele a hangzás, mint nélküle. Fogalmam sincs mitől függ, nem értek hozzá, de előfordult már, hogy úgy éreztem füldugóval, hogy "uhh, már megint mekkora szerencsétlen ez a hangtechnikus", aztán kivettem pár másodpercre és rájöttem, hogy igazából tök jól szól minden. Viszont a fordítottja is előfordult már többször is, általában azon mindig segít, ha túl "zajos" a gitár. Egyébként a hangerőt kellő mértékben csökkenti, füldugóval sosem éreztem túl soknak, még konkrétan a hangfalak előtt állva sem. Mások beszéde is teljesen jól érthető vele, viszont magamon azt vettem észre hogy mások nehezebben hallanak engem, mert azt hiszem hangosan beszélek, de igazából nem, csak a füldugó miatt hangosnak hat. :D

Szerintem ennyi pénzt megér, lassan 2 éve használom havi 5-10 alkalommal. Jól is tisztítható.

2020. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ!


Jöhetnek még tapasztalatok 🙂

2020. okt. 14. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:
+vetted? Milyen?
2021. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem még, hiszen nem volt motiváció rá, koncertek nélkül... 😃 de majd lassan talán lesz egy ilyen program is.
2021. jún. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!