Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hideg zenekari próbaterem?

Hideg zenekari próbaterem?

Figyelt kérdés
Adódott egy lehetőség zenekari próbákra, heti egy alkalomra. Kb 10 foknál hidegebb nem lenne soha, sem pára. Maga a hely száraz, viszont fűteni csak akkor tudjuk mikor ott vagyunk. Erősítők, dobszerkó ott maradna. Lesz valaminek baja így? Köszönöm az értelmes válaszokat.

2020. okt. 14. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az erősítőnek nem lesz baja, ha ki van kapcsolva teljesen. A dobban nem vagyok biztos, mivel azon van olyan rész, amit kikezdhet a hőtágulás, vagy megváltoztathatja a hangzását.
2020. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cinekről hallottam, hogy állítólag berepedezhet. De tapasztalatom nincs benne
2020. okt. 14. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább a dobbőrök azok, amiknek nem tesz jót a hőingadozás. Hosszú távon biztosan káros rájuk nézve, de rövid távon is észrevehető lesz a változás, mivel elhangolódnak.

Biztosan nem oldható meg, hogy viszonylag stabil legyen a hőmérséklet?

2020. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 10fokos ingadozás biztosan lenne. Persze ha kint jobb idő van akkir bent is. Csak ugye jön a tél
2020. okt. 14. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Értem. A 10 fok hőingadozásra azt mondanám, hogy nem a világ vége, bár azért nem áll távol tőle. Az a szegény dobfelszerelés egyáltalán nem fogja megköszönni.

Esetleg meg szabad tudni, hogy mi az, ami miatt nem oldható meg a fűtés más napokon? Csak hogy hátha segíthetek kitalálni valamit.

2020. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy családi ház kifűtetlen része. Sok lenne az egészet fűteni. Legalsó szint. Nem is mi lakunk ott csak bérelnénk
2020. okt. 14. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor az nem lehetne működőképes, ha csak abban az egy szobában menne a radiátor, és becsuknátok az ajtaját?

Vagy egy ilyen mobil radiátor? Tudod, csak hogy épp hogy szinten tartsa a hőmérsékletet.

2020. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd kiderül hogyan alakul, csak sajnos nem tudunk máshova menni egyenlőre. Elég nagy szoba, gyakorlatilag egy nappali, konyhával is egybe nyílik azon még ajtó sincs
2020. okt. 14. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!