Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudom összekötni az...

Hogyan tudom összekötni az erősítőmet és a végfokomat?

Figyelt kérdés
Egy Videoton ra6363s erősítőm van, és egy Beag AET 453 nevezetű végfokot szeretnék összekötni. És ha nem lehet összekötni őket, melyiket érné meg jobban használni? Magnat Monitor Supreme 2002-ot hajt jelenleg a Videoton.

2020. okt. 18. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] Feltöltöttem egy képet a két készülék hátuljáról.
2020. okt. 18. 16:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Légyszi ne a múzeumra kötözd azokat a magnatokat, köszi
2020. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A Videoton erősítőn úgy látszik, hogy nincs vonalszintű kimenete, így egyszerű módon nem lehet csatlakoztatni a Beag erősítőhöz. Ha valamennyire értesz hozzá, akkor készíthetsz egy kivezetést a Videoton végfokozatának bemeneti pontjairól, onnan meghajtható a másik erősítő 300 mV-os bemenete. Ha nem megy, akkor hallgasd meg külön-külön mind a kettőt, aztán döntsd el melyiknek a hangja tetszik jobban és azt használd. Igazából van értelme összekötni? A Videoton erősítőben is van végfokozat. Attól, hogy egy erősítő régebbi gyártású, még szólhat szépen.
2020. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!