Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet felnőttként kisebb...

Lehet felnőttként kisebb gitárt példaul 3/4-est venni?

Figyelt kérdés
20 vagyok.Nagyon picik a kezeim. Próbáltam már akusztikus gitárt 4/4-est. Óriasi és sehogy nem áll kézre. Mellesleg ukulelézek. L

2020. okt. 30. 00:42
 1/9 Mojjo ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne? :) Vegyél olyat, ami kényelmes neked.
2020. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg van tiltva, azt csak gyerekeknek szabad megfogni....:D
2020. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszii:’D
2020. okt. 30. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:
ja es klasszikus gitart akartam irni😂
2020. okt. 30. 10:18
 5/9 Mojjo ***** válasza:
@4: A klasszikus gitár az akusztikus gitárok egyik fajtája, szóval jót írtál :)
2020. okt. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán váltanod kellene western gitárra, ami látványosan karcsúbb nyakak választékát kínálhatja neked. A nyakak formája, vastagsága, karakterisztikája is változó. A szokásos javaslattal tudok én is csak élni: menj el egy komoly készlettel rendelkező hangszerboltba, mondd el mit szeretnél, tapasztalj, de ne vásárolj azonnal, aludj rá párat!


Persze ott van még az is, hogy hátha valamit rosszul csinálsz, ellenben a kicsinek vélt kezeddel. Érdemes ez ügyben is megkeresni egy igazán segítőkész gitártanárt.


Nézz YouTube videókat, ahol aprócska 4-9 éves zsenipalánták gitároznak. Nekik még elég pici a kezük :)

2020. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent valóban megfontolandó a femhúros, ahogy az előző írta. Ha csak nem spanyol/klasszikus gitarzenét akarsz tanulni, akkor érdemesebb westerngitárt venni a nyak miatt, meg könnyűzenét amúgyis nagyobb részt azon szoktak jatszani, persze erre nincs semmiféle szabály.
2020. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még ukulelézni is szabad, különben szegény Iz hogy mutatta volna meg, milyen az a pici hangszer, amikor elmondja, mi van?
2020. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A boltban elkérik a személyidet és ha elmúltál 12 nem adhatják el.
2020. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!