Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alvin és a mókusok punkrock...

Alvin és a mókusok punkrock zenekarról vélemények?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nsgy fan voltam 16-20 évesen,több koncerten is voltam. Szerettem őket,a csajszi hangját is meg alapvetően egy laza,közvetlen banda.
2020. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annak jó, ami.
2020. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Szar
2020. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alex Fly ***** válasza:

Hiányolom Viki énekét. Már több mint 10 éve nem hallani...

Egyébként pedig már évtizedek óta hozza a színvonalat.

2020. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Lakossági, kispolgári fostalicska, punkzenének álcázva.

Miféle punkzenekar már az, ami a kábítószer használat, az ivás, meg a rongálás ELLEN szólal fel? :D


Ennyi erővel hallgasd a köztévét, ott is megmondják, hogyan legyél decens polgár :D


Én ott voltam a 80as években a magyarországon még épphogy csak kialakuló punk scene-ben, néhány kivételtől eltekintve a mai punk egy lósz-r.


Tudomásul kell venni, hogy a punk = deviáns életvitel, nihilizmus.

Ez a modern, jógyerekeskedő, állatvédő, vegetáriánus, környezetvédő foshalom NEM punk.


Ha valaki ilyen jógyerek, azzal sincs gond, de akkor ne punkoskodjon, nem neki való, csak kiröhögteti magát.

2020. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5

Teljesen igazad van. De ami rossz benne,az egyben jó is. A stílusa miatt meg a csúnya beszéd miatt hallgathatja is a lázadó tini, mert menő,de legalább nevelő hatása is lehet a pozitívabb szöveg miatt. Nyilván aki kiforrott személyiségű,igazi punk,az veled lesz egy véleményen,de a szárnyait bontogató tinik még nem fogják fel amit te és lehet jó hatással is rájuk.

2020. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valaki készített egy lassított verziót szerintem nagyon jó, nagyon szürreális élmény hallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=TU-MYe0SL9Q

2020. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kumbej kumbej válasza:

5

egyébként érthető amit mondasz, de attólég hogy nem drogozol, ordibálod azt hog baszdmeg, attólmég lehetsz punk, és nem csak vadul lehet lázadni, személyszerint a te nézőpontodat támogatom, de nem attól lesz valaki punk, hogy drogozik és iszik

2021. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én szeretem, nem a kedvenc bandám, de vannak odaütő számai. Sokak szerint nem punk. Én bírom a szövegeiben azt a kiábrándult nihilt ami van. Szerintem inkább annak a rétegnek a kultúrpunkzenéje, aki kiábrándulva a világból, egyetemből szabadulva melózik és bedarálta a rendszer, fizeti a számlákat, kivan a teste. Jelen élethelyzetemben kurvára átérzem. Hallgasd ha tetszik. Rég elcseszett, ha mások véleményére adsz. Mondjuk én nem tudom mennyire számítok "punk"-nak mert eleve utálom ha be akarnak kategorizálni egy csoportba és megmondani, hogy mit tegyek meg, meg mitől leszek "true" arc... ettől függetlenül inkább '70-80-as évekbeli punkzenét, skat meg psychobilly-t hallhatok. Külsőre meg fene tudja,lehet kicsit úgy nézek ki, de hogy mik az ilyen tipik punk cuccok fene tudja. Nem leszel kisebb vagy nagyobb punk ha olyat hallgatsz amit a széles többség nem kedvel, vagy irodista vagy mert kell a pénz. Ki a faszt érdekel más véleménye. Szerintem jó, más nálam nagyobb-igazibb-öregebb punk szerint nem. Basszál rá, ha tetszik hallgasd.


(A drog, bebaszás, polgárpukkasztás stb. szintén nem egy tipik punk kellék. Ismertem olyat aki csapatta, olyat is aki kurvára nem. Ha akarod csinálni akkor csináld, ha nem akkor meg ne. Ha más punkok szerint ez punkság igaz módja, oké, de szerintem meg kurvára ez a te döntésed és mivel nem vagyok politikus, hogy rommámanipuláljalak a véleményem lényegében nem számít. 😂)

2021. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!