Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legfiatalabb előadó, akitől...

Legfiatalabb előadó, akitől hallgatsz zenét?

Figyelt kérdés
Mi a kedvenc zenéd tőle?

2020. nov. 8. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Daneliya Tuleshova.

A kedvencem tőle, amikor Bradley Cooper és Lady Gaga Shallow c. számát dolgozta fel.

2020. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lena Scissorhands (33, lassan 34), mert szerintem a kedvenc bandáim tagjai mind 40 felett vannak. Kedvencem talán az Endorphin című albumuk.
2020. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy előadó, hanem inkább egy ilyen J-pop-metál trió(illetve mostmár csak duó) féleség, a Babymetal. Kedvenc zenéim tőlük szerintem a Distortion, Megitsune és a Karate.
2020. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezek közül egyikről sem hallottam még. Mindenkinek ment a zöld.
2020. nov. 8. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akitől hallgatok zenét? Billie Eilish, szerintem. A When We Fall Asleep, Where Do We Go?-t meghallgattam, mert azok a vérre menő online viták, ahol nem igazán létezett köztes vélemény az "ez a legrosszabb, legidegesítőbb zene a világon" és az "ez egy mestermű, imádom" között, kíváncsivá tettek, és azzal a meglepően közömbös konklúzióval távoztam, hogy "ez egész jó". Időnként hallgatok tőle pár számot, és mainstream popzenéből határozottan az igényesebb, kreatívabb fajtának tartom, de nem mondanám magam egy nagy fannak.

Ha olyat kell mondanom, aki alkotott számomra igazán fontos zenét, akkor Denzel Curry-t mondanám. A srác csak pár hónappal idősebb nálam. Az Imperial című albuma a kedvenc hip-hop lemezeim közt van, meg azon kívül is rengeteg igencsak bejövős zenét csinált.

2020. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Billie Eilish a kedvencem, de a legfiatalabb akit még szeretek az Grace Vanderwaal.
2020. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan a kedvenc zenészeim életkorát, de szerintem a Tame Impala, vagyis Kevin Parker lesz az. Csak neked megnéztem, 34...:D
2020. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ciki vagy sem, Bhad Babie (Danielle, nem tudom hogy írják) összehozott pár számomra is hallgatható számot :D (Hi Bitch pl :D)
2020. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!