Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem vicces ez a...

Csak szerintem vicces ez a Retro Rádio top 1000? Eléggé képben vagyok a retro dalokkal, slágerekkel, de míg egy George Michael - Careless Whisper kb. a 800. helyet foglalja el, míg a top 200-ban olyanok vannak, amiket életemben nem hallottam, reális?

Figyelt kérdés

Oké, hogy az emberek által beküldött visszajelzések alapján rakták össze a listát, de azt ne mondja már nekem senki, hogy egy Bon Bon szám, vagy egy Gibson Brothers népszerűbb lenne egy George Michael legnagyobb slágerénél, vagy a Queen néhány slágere.


Vagy én értem félre, és teljesen random van összerakva az 1000 legnépszerűbb retro zene közül a lista és nem is népszerűségi sorrendben vannak?


2020. nov. 14. 13:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Queen néhány slágerénél*
2020. nov. 14. 13:38
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Hol látható ez a lista?
2020. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

#2

A retro rádión

2020. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy ígérték a 2002 legjobb retro dalt.
2020. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem azt hogy mennyire vicces és komolytalan ez a lista, nagyon jól jellemzi a játék végét lezáró sorsolás. Le akarták koppintani az egykori Sláger rádiót, előkerült a híres "szóljon, hogy mi szóljon" mondat is, lett egy nagyon kreatív új szlogenjük (ami szintén a Sláger rádiótól való, csak hozzá csapták a retró szót), és mindezt úgy tálalják, hogy a hallgatók megmondták, hogy mit akarnak hallani. Vagy csak szerintem kísérteties a hasonlóság?

https://www.youtube.com/watch?v=gNpn9tc7ikE

https://www.youtube.com/watch?v=2tUbTizxf3Y

2020. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Kamu az egész, én sem hittem el, hogy pl. egy Michael Jackson-féle Thriller valahol hátul kullogott, és ilyen egyslágeres "csodák", mint a Gibson Brothers dal elől volt...Ugyan már!

Elhiszi ezt bárki, hogy elemezgették, milyen számokra szavaztak a hallgatók, mikor eleve változó az emberek ízlése?

Mindegy, most már kibővült a kínálat ugyanazokkal a dalokkal, amelyeket a Besten vagy a Slágeren is hallhatunk.

2020. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a 2007 utáni zenék nem retro zenék.
2021. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!