Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Retro Rádión hogy lehetséges...

A Retro Rádión hogy lehetséges hogy tegnap este több olyan dalt is hallottam ami egészen biztosan nem 80-as évekbeli vagy az előtti, hanem frissebb?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefekvés előtt kicsit hallgattam a Retrot, és feltánt hogy ilyen zenék mentek hogy Republic vagy Bon-Bon, amik a 90-es évektől voltak aktívak, a Bon-Bon "Válassz engem" című dala pl. 100% hogy nem 80-as évek, hanem 2000 környéke. Háromszor is megnéztem, de stimmelt az adó. Van valami új műsor amiben modernebb zenéket is adnak? Vagy ezek a dalok véletlenül kerültek közéjük?

2020. nov. 18. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Néha szeretnek pár évet "csalni", ha kedvenc számokról van szó. De még az is előfordulhat (és inkább erre tippelek), hogy szépen lassan a '90-es éveket is játszani fogják, lehet, hogy akár azért, mert hamarosan megint egy új évtizedbe lépünk, csak még a szlogenen nem változtattak.

Még a Sláger Rádióra is emlékszek, hogy indulásakor, a '90-es évek végén csak a '60-as, '70-es évek slágereit játszotta, pár év múlva már a '80-as, ismét pár év múlva pedig a '90-es évekét is. (Sőt, az utolsó éveiben már a '60-as és '70-es évek szinte hanyagolva voltak.)

Lehet, hogy itt is hasonló folyamat megy végbe.

2020. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pár számot szoktak adni a 90-es évekből is, mert azok már annyira klasszikusnak számítanak, pl. az említett Republic.
2020. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2000-res évek már retro.

Fura is lenne ha 10 év alatt nem haladt volna 10évet a retro fogalma.

2020. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öregszünk ;)
2020. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!