Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed erről a zenéről?

Mi a véleményed erről a zenéről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 19. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
egész jó! Nekem bejön, haverokkal szoktuk bulikon hallgatni
2020. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azthittem, hogy én vagyok az egyetlen Magyar, aki ismeri a hardbasst
2020. nov. 19. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szeretem az ilyen típusú zenéket.
2020. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Igénytelen.
2020. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akinek nem tetszik, az ha szeretné, mondjon indokot
2020. nov. 19. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
én sem szeretem ezt a fajta zenét. A hardbasst pedig elég sokan ismerik, nem kell megijedni, nem emiatt leszel hópehely.
2020. nov. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
igénytelen, trash műfaj
2020. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt tudom róla mondani, mint az összes hardbass számról, amit életemben hallottam: magamtól csak nagyon ritkán jutna eszembe hallgatni, de igaziból elvagyok vele. Amíg még koleszban laktam, egy ottani haverom jóvoltából relatíve sok ilyet hallottam, és sose volt vele bajom, időnként jól is esett. Ha az ember egybefüggő órákon keresztül tanul / gyakorol / beadandót ír, akkor muszáj egy kicsit lemenni hülyébe, ez a zene meg ahhoz ideális. Emlékszem, ezt sokat hallgattuk: https://www.youtube.com/watch?v=fro6je9L5kg
2020. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

#5 Nem az én világom. Ez nálam már "műzene". Én az érzelmesebb zenéket szeretem, ahol a dalszöveg és a dallam is szép, és élvezhető annyira, hogy hallgatás közben kiráz tőle a hideg. Pl. Poets of the Fall, az ő zenéiket mérföldekkel jobbnak tartom az ilyeneknél.

De ez csak az én szubjektív véleményem. #3 voltam.

2020. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem a Hardbass-t :) nekem semmi gondom nincs vele de ha esetleg nem ismernéd én is mutatnék egyet csak ennek kicsit "atmoszférikusabb" a hangulata

[link]

2020. nov. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!