Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi nem hangzik el, amikor a...

Mi nem hangzik el, amikor a Spotify és a YouTube a prémiumról beszél?

Figyelt kérdés

A Spotify lejátszik 3-4 dalt, utána el szokta mondani, hogy milyen előnyei vannak a prémiumnak. Amikor a YouTube-on egy lejátszási listát játszok le, akkor előfordul, hogy egy videó lejátszása előtt elmondja, hogy mit tud a prémium. Aki nincs bejelentkezve a YouTube fiókjába, ő is azt hallja, hogy a prémium egy hónapig díjmentes. Az azonban sem a Spotify-on, sem a YouTube-on nem hangzik el, hogy amikor valaki megnéz egy vetélkedőt vagy egy filmet, akkor miféle prémiumra kell előfizetni.

Mostanában a Bezár a bazár annyira későn van, hogy csak akkor nézem a tévéből, amikor másnap sehova sem kell mennem (pl. pénteken). Úgy szoktam a Bezár a bazárt megnézni, hogy amikor hazajövök, akkor a TV2 honlapjáról nézem vissza:

[link]

Olyan prémium nincs, amivel reklámmentesen meg lehet nézni a Bezár a bazárt.

Önök mit csinálnának, ha a Spotify és a YouTube bemondaná a prémiumot, s nem lenne bankszámlájuk? Mit csinálnak akkor, amikor TV-t néznek, s bosszantják önöket a reklámok?



2020. nov. 21. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, már megint itt vagy? Ezt, egy kicsit máshogy megfogalmazva, egyszer már kiírtad, és ahogy nézem, törölték - teljesen jogosan, ugyanis ez nem egy kérdés, ráadásul még értelmezhetetlen is.

Bár legutóbb kaptál egy választ, ami azt tanácsolta, hogy próbáld meg jobban összeszedni, hogy mi is a gondod, az ezúttal sem sikerült; a kérdésnek a múltkori, meg a jelen inkarnációja is úgy hangzik, mintha az lenne a bajod, hogy egy YouTube-előfizetés nincsen hatással a TV2 oldalára (ami alapból is nonszensz) - de ez csak tipp, a konvencionális szövegértési készségem ugyanis teljesen elbukik az ilyen pszichotikus tirádákon. De még ha érteném is, akkor sem vagyok benne biztos, hogy erre lehet válaszolni... Attól, hogy egy "valami bajom van egy szolgáltatással"-szerkezetű/tartalmú mondatot átfogalmazol olyanná, hogy "hogy mi bajom van azzal a szolgáltatással?!", meg beletűzdelsz a kifejtésbe pár visszakérdést, attól abból még nem lesz kérdés, emberek maximum azt tudják mondani rá, hogy "sz#r lehet", vagy hogy "próbálj ki valami mást, akkor". Jelenleg úgy hangzol mint azok a boomerek, akik az alulfizetett, tizenéves bolti eladónak kárognak, amiért pont aznap nem vélnek megtalálni a zöldségpulton egy olyan márkájú tejet, amit az a bolt soha nem is árult.


(u.i.: Te ugyanaz a kérdező vagy, akit négy évig nem hagyott nyugodni, hogy valami nevenincs magyar lemezkiadó őskövület weboldalán egy évszám rosszul volt feltüntetve? Kísértetiesen hasonló mind a stílus, mind a problémakör monumentalitása)

2020. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy a Bezár a bazárt nem lehet reklámmentesen megnézni.
2020. nov. 21. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 És ehhez mi köze a Spotify-nak, meg a YouTube-nak? A jó ég áldjon meg... Mindenesetre erre legalább van megoldási ötletem: tegyél fel egy adblocker bővítményt. Nem tudom milyen böngészőt használsz, de ha valami Chrome, vagy Firefox alapút, akkor ha rákeresel, hogy "uBlock Origin", akkor találni fogsz egy oldalt, ahol telepíteni tudod ezt a kiegészítőt, ami elrejti előled a netes reklámokat. A YouTube meg a Spotify reklámjai ellen tudom, hogy működik, a TV2 oldalát nem használom, de gyanítom, hogy az ellen is működni fog.
2020. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy kereskedelmi tévé részben a reklámokból él, nem fogja rontani a saját üzletét azzal, hogy reklámmentesen felpakolja a drágán készült műsorait a weboldalára, legalább azon a korszakon már túl vagyunk, hogy így tegyen.


Mondjuk én úgy emlékszem okostévére tölthető Mozillával reklámmentesen sikerült pár hónapja megnézni vmi filmet a Mozi+ weboldaláról, de lehet azóta már állítottak valami az oldalon.

2020. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen: "legalábbis azon a korszakon már túl vagyunk, hogy így tegyen."
2020. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

minden médiának a reklámokból van a legfőbb bevétele, így teljesen érthető, hogy csak úgy tudnak reklámmentes adást biztosítani, ha azért cserébe fizet a néző.

emberek dolgoznak azon, hogy létrejöjjön az adás, felkerüljön a netre és te nézhesd, tehát vagy így, vagy úgy, de fizetned kell érte.

2020. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használj Adblockot
2020. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. nov. 22. 11:00
 9/13 A kérdező kommentje:
A Spotify gyakran küld nekem egy olyam E-mailt, hogy a Prémium 3 hónapra 5 euró. Az nincs benne az E-mail-ben, hogy akinek nincs bankszámlája, az mit csináljon. Nekem csak forintom van. Meg a Prémium csak a Spotify-on kapcsolja ki a reklámokat. Bár nem nézem meg a Spotify E-mail-jét, de a könyömön jön ki.
2020. dec. 18. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az nincs benne az E-mail-ben, hogy akinek nincs bankszámlája, az mit csináljon."


A legtöbb online streaming szolgáltatás bankkártyás fizetéssel működik. Magyarországon a Netflix vezetett be nemrégiben ajándékkártyás fizetési lehetőséget, illetve az HBO Go-ra, ha a tévészolgáltatódon fizetsz elő, vagy esetleg a Telenoron keresztül ott van lehetőség csekkes fizetésre is vélhetően.


"Meg a Prémium csak a Spotify-on kapcsolja ki a reklámokat."


Nyilván, ha Te a Spotify-ra fizetsz elő ott nem lesznek reklámok nem az egész interneten. De szerintem ezt már elmagyaráztuk korábban is. ;)

2020. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!