Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek 2arc-ot?

Szeretitek 2arc-ot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szerintem nem zene amit csinál.
2010. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erdekes.Meg olyan 1-2 evvel ezelott hallottam az egyik szamat.Van egyfajta stilusa,bar jobbat is hallottam.Elmegy.
2010. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki a franc az a 2arc?
2010. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, rákerestem. Szerintem nagyon sz-ar.
2010. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit hogy ilyen igazságot egy zenész se "mer" kimondani!!!
2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sokminden válasza:
Imádom...most is hallgatom..de nem mindenbe értek vele egyet de amúgy teljesen igaza van. De annyit hozzáfűznék,hogy az utolsó intrójában elmondja,hogy "belenéztem egy igazi életgyötört ember szemébe". Ez azt is jelentheti,hogy nem csak a saját életéről beszél hanem szituációkat ad elő
2011. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit szar? Ő a legjobb!
2014. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Határozottan. Szerintem ő egy olyan művész akiről csak akkor érdemes véleményt mondani, ha ismered minden dalát. Nagyon egyben van, nagyon sokat élt meg, nagyon sok tapasztalata van és nagyon nagy igazságokat mondd. Összefüggnek az albumai, a dalai egymást egészítik ki és sokkal több van benne mint amennyit bele láthatsz 1-2 dal után.

Hogy zeneileg kinek mennyire jön be, az ízlés kérdése

2017. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!