Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van Funktasztikushoz hasonló...

Van Funktasztikushoz hasonló stílusú rapper Román nyelven?

Figyelt kérdés

Pörgős, szókimondó, nyílt de nem gucciban veretős majom. Egyszerűen Funktasztikus. Románoknak is van hasonló?

Ami esetleg még témában is ugyanazt képviseli?



2020. nov. 29. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
mi az a román nyelv ?
2020. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Paraziții

Hozzák a szintet, jó a flow, szókimondók és minőségileg is elképesztően jók. Inkább a Cypress Hillhez tudnám őket hasonlítani. Nem hallottam eddig tőlük nagyon pörgős zenét, de az biztos, hogy egy-két zenéjüket több év hallgatás után sem untam meg és ezért nem is csodálom, hogy sokan kapnak rájuk. A legutóbbi két albumukat ajánlom meghallgatásra, de áskálódj a régiekben is. Pont tegnap tettem ezt és rengeteg jó zenét találok tőlük még mindig. Egyébként boom bap.

2020. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2020. nov. 30. 14:07
 4/20 anonim ***** válasza:

Funktasztikus vendégszereplés Romániában - ezRAP!

www.ezrap.hu › 2016/10 › funktaszt...

Translate this page

Oct 25, 2016 — Másrészt, mert ez a magyar rap kiterjedését jelenti. Jelen esetben a bukaresti R.A.C.L.A. (itt megjegyezném, hogy a rap a közös nyelv, az

2020. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Na, hogy tetszik a Paraziții?


(kettes válaszoló vagyok)

2020. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Na, hogy tetszik a Paraziții?



(kettes válaszoló vagyok)"


Nem rossz, de nekem ez a fajta rapp nem igazán jön be. (Csajokkal meg kocsikkal veretés)


Valami olyanra voltam kíváncsi mint amit a Funktaszikus készít, a szegénységről, puritán életről stb.

Tudom hogy az sem teljesen igaz, de jobban tudok vele azonosulni mint a pénzes proli veretéssel. Ezért is nem vagyok nagy rajongója a rappnek mint műfajnak mert a legtöbb másról sem szól.

Funtasztikus meg Bobafett az ami a legjobban bejött eddig.

2020. dec. 2. 21:50
 7/20 anonim válasza:

Román nyelvű rap zenéket nem ismerek. Viszont lenne egy erdélyi magyar rapper akit tudok neked ajánlani. Ahogy elolvastam az utolsó kommentedet egyből vágtam hogy milyen MCket keresel. Mély, depresszív és elgondolkodtató szövegeket tartalmaznak a zenéi, persze vannak viccesek is ennek az előadónak. De ezt rád hagyom, hadd guberálj a zenéi közt:) Biztos lesz egypár ami tetszeni fog. Ja, és ha nem elég...2 közös dalt is csinált Funkal amiket én nagyon szeretek (remélem lesz több közösük a jövőben). Na, elég a szavakból. Mondom is a nevét... a neve nem más lenne mint 2arc. Ha rám hallgatsz, szerintem legyen ez az első (talán első) zene amit tőle fogsz hallani: https://www.youtube.com/watch?v=f5sXGt04zvk

Igaz, ez csak egy intró az egyik albumából, de nagyonis sokat mondó a szövegje. Akárhányszor meghallom libabőrös vagyok tőle. Ez még csak a kezdet:) Sok hasonló témájú zenéje van. Pld: A néma zongorista, Mielőtt a kegyelem végleg eltűn, Hmmm, Árnyék, stb...

Ő ugyan olyan real mint Funk. Igaz, Funkot jobban ismerem...végülis a kesztyűtartómban van 4 albuma, hát hogyne ismerném eléggé :D


Ha esetleg szeretnél még real MC-ket megismerni, akkor még ajánlani tudnám neked az AuthenticBeats Records-ot. Köztük ott van 3,14 aki nagyon durván nyomja az értelmes rímeket.


Csak a sorok között kell olvasni és érthetővé válik az előadó mondanivalója.


Remélem tudtam segíteni. Ha meghallgattad a zenéket, és ha úgy érzed, írd le a véleményed. Remélem tudtam neked, és a hip-hopnak is egyaránt segíteni. Én nem az leszek aki a műfaj halálát megvárja. Respect real hip-hop! Peace:)

2020. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Funktasztikus utánozhatatlan
2020. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szikra lány, Natter Mc, Potyautasbothee, Stukkeres Pepa!

Ezek srácok magyarok!


(Am tényleg, mi az a román ?:D)


Van ennek a gangnek egy aranyköpése : "Mert a Székely f*sz az világmárka!"


Így igaz! :D

Tudom miről beszélek/beszélnek! :D

2020. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2-es, 5-ös vagyok, amúgy kár, hogy nem igazán jön ki új mocskos PB zene. Pedig jöhetne.
2020. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!