Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Girl in Red...

Melyik a kedvenc Girl in Red szamod?

Figyelt kérdés

nekem a "say it", de kivancsi vagyok masnak melyik



csatoltam szavazast is, de ha valaki velemenyt akar irni, szivesen varom azt is (nem fert bele Marie osszes szama a szavazasba, szvl ha vm mas a kedvenced, ird meg)



2020. nov. 30. 08:28
A kérdező szavazást indított:
dead girl in the pool
summer depression
mindnight love
say it
i wanna be your girlfriend
we fell in love in october
rue
girls
bad idea
i'll die anyway
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az i wanna be your girlfriend lesz mindig is a kedvencem, mert egy nagyon erős emlékem kötődik hozzá. De ha bejelölhetnék többet is, akkor valószínűleg a bad idea-t és a summer depression-t is kiválasztanám. Mindkettőre lehet egyszerre sírni és táncolni, lehetőleg hajnal kettő körül :D
2020. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nehéz választanom, mert az összes zenéjét imádom, de amiket kedvencemnek mondanék az a girls, 4am, we fell in love in october, i’ll die anyway és az i need to be alone <3
2021. jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg a You Stupid B.tch, de amúgy a Summer Depression, Girls és az I’ll Die Anyway az örök kedvencek ❤️
2021. ápr. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!