Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jbl charge 4 vagy flip 5?

Jbl charge 4 vagy flip 5?

Figyelt kérdés

Ha nem neznenk az arat es a meretet akkor melyik lenne a jobb valasztas?

Nekem a lenyeg a hang lenne



2020. dec. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Charge 4 ha hang a lényeg. Bár elgondolkoznák más márkában is,mert sok hangfal veri hangzásba.
2020. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es tudnál segiteni benne?
2020. dec. 6. 16:55
 3/7 anonim válasza:

Nekem egy Doss Soundbox XL van, imádom. Olcsóbb, és jobban szól mint a charge 4. Meg a charge 4 mono ugye.


[link]

[link]

2020. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nekem nem nagyon tetszik a kocka forma.

Ha lenne valami más ami henger alakú es jobban szol mint a jbl olcsobban akkor elgondolkoznak rajta h melyiket vegyem.

2020. dec. 6. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem charge 3 van és imádom
2020. dec. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony SRS-XB43B,LG PL5 XBOOM,
2020. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hangzásban a Sony és a JBL verhetetlenek*, mindegyikre általánosságban jellemző: tiszta hangzás, kellő basszussal, torzítás nélkül, + a JBL-re még a vízállóság is, tehát szerintem nagyon jókat nézel!

[link]

Tehát ahogy látod, papírforma szerint a Charge 4 mindenben jobb + sztereó hangzása is van, a Flip 5-nek viszont nincs! Nekem még nincs bluetooth-hangszóróm, viszont egy ideje már én is kinéztem magamnak a JBL Charge 4-et, szerintem megfizethető reális áron belül a legjobb!

*Jó, persze hangzásban a Bose és a Harman/Kardon még brutálisabbak, de azok már szinte megfizethetetlen horror árban vannak!

2020. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!