Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Előbb láttam itt valami ilyen...

Előbb láttam itt valami ilyen zenét: Nud Z - Stronger, vagy Nut Z, vagy Nutz, vagy ilyesmi; Stronger a szám címe; csak bezártam az ablakot, túl sok ninden volt megnyitva, inkább hagytam az egészet; és töröltem az előzményeket. Melyik lehet ez a szám?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lettem, meghallgatnám.

Tehát valami ilyesmi nevű előadó volt, Stronger számcímmel, talán ez a teljes számcím volt; de nem biztos.

A klipnek az előképén egy szőke, egyeneshajú csaj volt; talán volt mellette pasi is; de, hogy volt egy szőke egyeneshajú csajszi, az szerintem biztos. Ilyen huszonvalahány éves lehet a csaj, 36-nál tuti nem több; de talán inkább huszon -szerintem; amennyire fel tudom idézni.


Tehát valami Nud Z, vagy Nut Z az előadó, és valami Stronger a szám címe; én arra tippelek , hogy valami új lehet. A klipnek az előképe lehet, hogy valami edzőtermi volt, de ez nem biztos; most így próbálom visszaidézni, és minthogyha szürke top lett volna a csajon. De szóval, inkább az előadóra, meg a szám címére koncentráljatok; ahhoz hasonló, hátha ismeri valaki.


Előre is köszönöm a tippeket, segítségeket.



2020. dec. 8. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hát ezen vagy egy edző terem és egy csaj is

2020. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*van
2020. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rossz a link; kérlek, pontosítsd, másold be újra:)
2020. dec. 8. 22:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy inkább lehet,hogy címet írj, az lehet jobb. :)
2020. dec. 8. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Így már jó?

Ha nem akkor a címe: The score: Stronger

2020. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de ez nem az, valami N-betűs az előadó, de majd ezt is mindjárt meghallgatom, lehet,hogy jól szól, de még légyszi akinek van ötlete, írjon, köszönöm. :) Ja és színes klip volt, legalábbis az előképe színes. :)
2020. dec. 8. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!