Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Manapság már mindent elnyom a...

Manapság már mindent elnyom a populáris divat zene?

Figyelt kérdés
Én már néha rosszul vagyok ,hogy egyes emberek azért leszenk híresek mert valaki jó helyen jó időbe született és valaki úgymond sztárt csinál belőlük pedig semmit nemérnek.Már a jobb előadók is mind a divatot követik és populárisak lesznek?
2010. aug. 12. 03:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A populáris (mint a neve is mutatja) azért van "legyártva", hogy minél többen hallgassák. Na, ha most erre van igény, és jó keresnek vele, miért ne csinálnák. Nem velük van a baj, hanem a közízléssel. Mónika show, stb. ugyanez a kategória. Barátaiddal, otthon hallgass olyan zenét, amilyet szeretsz. Egy kocsmáros is arra törekszik, hogy jó bevétele legyen, attól még én mehetek moziba vagy kávéházba, ha szeretnék kicsit kikapcsolódni. Én CD-ről hallgatok zenét, vannak nagyon jó internetes rádiók is, és nem érzem, hogy nálam bármit is elnyomna a populáris zene. T
2010. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!