Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen műfajra mennyire lenne...

Ilyen műfajra mennyire lenne igény, mennyire lehetnék ezzel sikeres ha jól és egyedien csinálnám?

Figyelt kérdés

Az egész az emo rap műfajból indulna ki, amiben már elég gyakran használnak elektromos gitárt fő dallamhoz, viszont ez az egész ilyen punk irányba kezd menni észrevételeim szerint. Arra gondoltam, mi lenne, ha ilyen 6 húros gitárok helyett mélyre hangolt, progresszív metálban használt 7-8 húros gitárral írnék ilyen zenét, metálos pengetési technikákkal meg ilyenek. Viszont a dobok (hihat, snare, kick) maradna elektronikus, hogy a rap hangzás nagyjából meglegyen. Az ének pedig maradna sima emo rap stílusú. Szerintetek ha angolul csinálnám ezt, mennyire lenne igény ilyen műfajra? Még nem nagyon láttam ilyet mástól. Talán az Attila banda pár zenéjében vannak ilyen részek néhol, de az ugye egy metál banda, és azok csak részletek a zenékben.


Aki nem tudná ezek a gitárok hogy hangzanank, nagyjából így:

https://www.youtube.com/watch?v=HyN2Bx-lsoM



2020. dec. 9. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól és egyedien csinálsz valamit, arra nyilván lesz igény, de az is lehet, hogy nem is kell jól csinálnod, így is milló rajongód lesz (ez elég gyakori manapság).
2020. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletnek hangzik, de eleinte ne az foglalkoztasson, hogy híres leszel-e, mert akkor valószínűleg össze fogod csapni a muzsikáidat, hanem ha az alkotás öröméért csinálod mindezt, akkor hallgatható nótákat is tudsz kreálni, azaz nagyobb hallgatóságra tudsz szert tenni. De amúgy szerintem nyugodtan csapj bele a lecsóba, nincs veszteni valód!
2020. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy ilyen Xxxtentation feat Babymetal - BxMxC elektronikus emo rap-metál djent féleség? Igazából megnézném, csak az autotune-t hagyd ki belőle ha lehet.
2020. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ja, az nem köll, de én is szívesen meghallgatnám.
2020. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!