Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elektromos zongorát...

Szeretnék elektromos zongorát vásárolni, ehhez illene hangkártyát is venni, vagy elég az integrált?

Figyelt kérdés

A szinti egy középkategóriás lenne, használtan vennék 150k ért.

Ha írnátok nekem pontos típusokat megköszönném.

Annyit tudok, hogy Yamaha vagy Roland a nyerő.



2020. dec. 17. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van beépített hang előállító modulja a digitális zongoráknak általában.

A MIDI billentyűzetnek nincs, ahhoz szokott kelleni hangkártya.

Használt típust nem tudok javasolni, 150k körül az Alesis Recital Pro jó vétel, nekem az van, 1 éves.

Pedált is mindenképpen vegyél hozzá, az nem tartozék.

2020. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszodat.

Máshkgy is feltenném a kérdésem.

Ha meg van a szintim és rákötöttem a gépre, azon belül Fl studiora,és ott felszeretném venni azt amit játszok,akkor az hogy milyen minőségben megy át a hang a zongorábol a gépbe, függ a hangkártya minőségétől?

2020. dec. 18. 00:55
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Igen, függ tőle. Hogy kell-e neked külön hangkártya, az leginkább attól függ, mit szeretnél csinálni a felvételekkel. Ha ki akarod adni vagy pénzért letölthetővé tenni, akkor igen. Ha pár havernak meg akarod mutatni, akkor nem.
2020. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem függ. A hangkártya maga a hang előállításáért felel, azaz hallható módon.

Ha leütsz a szintin egy billentyűzetet, egy digitális jel keletkezik.

Ezt a digitális jelsorozatot minél jobb a hangkártya, annál jobb minőségben tudja hallhatóvá tenni.

A frekvencia adott, ennek nincs köze a hangkártyához. Mint pl egy filmnél. A HD film mindig HD marad, a kijelzőtől függ, milyen minőségben fogja megjeleníteni a képet.


Itt vannak a frekik, ezekneke a digitális értéke nem fog változni, mert fix értékek.

[link]

2020. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném a modern eszközök MIDI-USB kábellel kommunikálnak a számítógéppel, nem közvetlenül a hangkártyához vannak csatlakoztatva.
2020. dec. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos válaszokat kaptam!

Egyelőre nem újítók be egy jobb hangkártyára, majd ha eljutok olyan szintig, lehet árusítanám is a zenéimet, majd akkor!

2020. dec. 18. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!