Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Krúbi Dinamit zenéje Jony J copy?

Krúbi Dinamit zenéje Jony J copy?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem, hogy egy külföldi kommentelő a Dinamit alatt megemlítette a Jony J - Migong zenét, mert konkrétan az egész ugyanaz. A beat kb. változás nélkül, a rap flow szó szerint változás nélkül van benne. Miért? Ilyenkor az eredeti előadótól kérnek engedélyt, akinek a munkáját felhasználják mások?

Vagy lehet, hogy mindketten egy free beatre rappeltek valamit?


Egyébként szeretem Krúbit, ez nem változtat semmin, a Dinamit még annak ellenére is egy nagyon kreatív mű, hogy az alapja lopva van, csak azért egy erkölcsi kérdést felvetett bennem is. :D



2020. dec. 25. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benne van , hogy mind a ketten egy free beat-et használnak, vagy ugyanonnan vásárolták, de kétlem hogy lopott, amúgy ja szerintem se sokat változtat, a szöveg gondolom nem hasonlit, bár nem tudok kinaiul de ha jól Mr Jony J még mindig aktiv szóval kétlem hogy egy ottani politika roastot tolt, akkor már valszeg nem lenne annyira aktiv
2021. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lefordítva guglival teljesen más a két szöveg :) keep calm

(nem mintha te nem tudtad volna megtenni ezt am, beat meg typebeat természetesen azt annyi.)

2022. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem is említettem a szöveget, nyilván nem magyar politikai szatírát írnak Ázsiában. :D
2022. febr. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!