Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 43 évesen zeneiskolába iratkoz...

43 évesen zeneiskolába iratkozni? Nagy kihívás lenne a tanárnak?

Figyelt kérdés
Zongorázni szeretnék tanulni. A baj az, hogy már nagyon régóta zongorázgatok. Tudok kottát olvasni, meg hallásom is van hozzá, de egy csomó dolgot biztos rosszul tanultam meg. Ezeket a hibákat ki kellene javítani, meg ennyi idősen az ember már nem olyan könnyen tanul, mint fiatalon.

2021. jan. 2. 18:37
 1/6 Mojjo ***** válasza:
100%

Ez magántanár, nem zeneiskola.

Persze, kihívás, a tanárnak is, de főleg neked. De türelemmel és rengeteg lassú, helyes gyakorlással megoldható.

2021. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nem szívesen vállalna el senki.
2021. jan. 2. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 42 vagyok, de már nekem is megfordult a fejemben. Van otthon szintim, szerzek is zenéket, de soha nem vettem zongoraórákat, a kottát sem ismerem (és nem is igazán érdekel). Viszont kíváncsi vagyok, milyen lenne elkezdeni az alapoktól, szakszerűen. Azt hiszem, bármelyik magántanár elvállalja, ha jól megfizeted. :)
2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanul nehezebben 43 évesen sem az ember, mint fiatalon. Szimplán amíg fiatalon jobb dolga sincs, 40+ évesen már ott a munka és a család, és csak ezek után jöhetnek a kedvtelések annyi ráfordítható energiával, ami marad.
2021. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mojjo ***** válasza:
100%
@2: Dehogynem. Sőt, szerintem van, akinek kifejezetten feküdne egy ilyen feladat.
2021. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzért én le is szopránozlak. Hogy úgy mondjam. Na jó azért lehet h nem. Amúgy meg egy felnőttel sztem könnyebb dolga is van egy tanárnak mint egy 7 évessel, mert egy nyelvet beszélnek.
2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!