Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » J-pop k-pop mi teszi zenei...

J-pop k-pop mi teszi zenei müfajá?

Figyelt kérdés

"szerintem csak pop zene

Az amerikai pop zenét utánozzák



2021. jan. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván minden modern mainstream popzene valamilyen szinten hasonlítani fog egymásra, de azért határozottan érződik az eltérő kulturális háttér az ilyen régió szerint megkülönböztetett stílusoknál. Én azt mondanám, hogy a J-pop, sokkal túltoltabban poppos, cukormázasabb, meg bizonyos értelemben furcsább, mint a nyugati pop, míg a K-pop szintén túltoltabb, csak pont egy egészen másik irányba: sokkal grandiózusabb, drámaibb hangvételű. Hozzá kell tenni, hogy egyik műfajt sem nagyon hallgatom, szóval lehet, hogy némiképp felszínes a perspektívám - de szerintem az is mutat valamit, hogy még így is hallani vélek különbséget.
2021. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sajátos hangzásuk van.
2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!