Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tokai love rock les paul...

Tokai love rock les paul gitárok milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Úgy láttam kb epiphone árban lehet kapni őket használtan. Jobbak annál, vagy rosszabbak? És hol készülnek?

2021. jan. 10. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Epinél bármi jobb. Tokai eredetileg japán. Koreában készül leguccsó infóm szerint, de ez nem jelent semmit, lehet már Kína, vagy Indonézia is. Azért azt nem szabad szem elől téveszteni, hogy ez egy japán anyacég, ami felügyeli a gyártást, bárhol is legyen az.


Figyelmedbe ajánlom még az LTD gitárokat, ami szintén japán. Nálam egy EC-256 lóg a falon, újonnan vettem, nagyon meg agyok elégedve vele. Jó még a PRS SE sorozat is, aminek az ára sajnos eléggé elhúzott az utóbbi években. Mondom ezt úgy, hogy voltak már millió közeli hangszereim is.

2021. jan. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tokai az nem magyar?
2021. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Én is azt gondoltam valaha 30 évvel ezelőtt. Csak amikor kézbe vettem látom a nyak lemezen hogy Made in Japan és sokkalta szebb és jobb mint egy amcsi stratocaster ami pont ott lógott mellette.
2021. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért lenne magyar mert hasonlít egy bortermelő vidék nevére? :D
2021. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hasonlít, hanem ugyan az. De ez olyan szerintem mint a suzuki. Eredetileg japán, de eljutott magyarországra is. Valószínűleg a borvidéket nevezték el a tokai gitárokról. Most az, hogy j vel írják az mindegy. Lemagyarosították azt kész.
2021. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
:D a Fender hangzását pedig nagyon megszerette Mészáros, azóta minden Tenderre pályázik
2021. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt is egy olyan "Tender" a kezében kamerák előtt bohóckodni :-D
2021. jan. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az off topic elég csak az írjon akinek válasza is van.
2021. jan. 16. 21:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!