Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Quimbytől melyik szám hallgath...

Quimbytől melyik szám hallgatható még, a Most múlik pontosan-on és a Magam adom-on kívül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a halleluja nagyon tetszik, de nem az eredeti, hanem élőben ahogy nyomják. Azt a hangulatot nem adja vissza semmi:) De felvételről az még itt is nagyon jól szól:

http://www.youtube.com/watch?v=gCxMxozfyKo


amiket ezen a koncerten játszottak, abból még tetszik a Don Quijote ébredése, és az Autó egy szerpentinen.

2010. aug. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a fekete lamour:D Azt régebben sokat hallgattam, valamiért annyira tetszett:D
2010. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AZ ÖSSZES!
2010. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom.. az összes!!
2011. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik, haladj sorban. ;)
2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1-2 hasonló kérdésnél elkezdtem felsorolni a kedvenc Quimby dalaimat, és a végén egy kb. 50 számból álló lista lett belőle, amit addig tudtam volna folytatni, amíg fel nem sorolom az összes dalukat :D

Szóval a lényeg, hogy nagyon egyetértek azokkal, akik azt válaszolták, hogy az összes! :) Nem tudnék olyan Quimby számot mondani, amit nem imádok. =)

2011. szept. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!