Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hová tűnt Nelly Furtado és...

Hová tűnt Nelly Furtado és Timbaland manapság?

Figyelt kérdés

Még fiatal voltam amikor a rádióban az ő zenéik mentek, de most nosztalgiából jó visszahallgatni őket néha


Valahogy emlékezetesebb volt minden anno, nekem az utóbbi 10 év teljesen kiesett zene és szórakozás terén



2021. jan. 22. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Nelly Furtado egy egyalbumos bohóc volt.
2021. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1


Ez hülyeség. Már az első kislemezével, az I'm like a Bird-del világhírnévre tett szert, az pedig még a Whoa, Nelly! c. albumon szerepelt. (szintén híres szám a Turn off the Light arról a lemezről). A második, Folklore c. albuma ugyan nem lett túl sikeres, de azért ez sem ismeretlen (amúgy ezen szerepel a személyes kedvencem, a Try c. dal). Ezután jött csak a Loose, aminek Timbaland volt a producere. Lehet szeretni, vagy nem szeretni, de tény, hogy 4 gigasláger is szerepel a korongon. Aztán jött a spanyol nyelvű Mi Plan, melyről a Manos al Aire c. szerzeményt játszották rojtosra a rádiók. Azóta még 2 albumot adott ki, ezek közül a Spirit Indestructible jelentősebb, a legutolsó már eléggé ismeretlen, bevallom, én sem ismerem.

2021. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a napokban vettem elő a két előadó zenéit, wikipedia és insta alapján még aktívak, de már nyilván nem annyira népszerűek.
2022. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2006/2007-ben leragadtak, vagyis csak 2 évre szólt a közös szerződésük. Régen volt...
2023. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!