Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted az ilyen stílusú...

 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Nekem volt egy olyan időszakom, amikor megvesztem az ilyen zenékért. Ez 2018-ban volt.

Azóta már nem annyira szeretem az ilyen zenéket.

Néha hallgatok XXXTentaciont, és Lil Peepet.

Sajnos már mind ketten meghaltak.

Amikor Lil Peep meghalt, akkor még nem ismertem annyira a munkásságát, de amikor X-t lelőtték, az engem eléggé megérintett, és nem akartam elhinni.

2021. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor XXX Tentacion meghalt, akkor napokig csak a "?" című albumát hallgattam.
2021. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most bemásoltad az összes eddig belinkelt számot egy kérdésbe? Na legalább így már törölhető, hogy egyszer feltetted már.
2021. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szefós 14évesnek biztos jó, meg biztos ez a "zene".


Valószínűleg egy gondolat sem voltál, mikor Moby, Daft Punk, Röyksopp, Faithless és egyéb !zenészek! ismertek voltak a fiatalok körében. Azt nevezzük zenének. Ha meg Rap, akkor hallgass bele egy Bob Marley-ba, Faithless, vagy bármilyen másikba, aki nem hülye gengszter, hanem igazi zenét, igazi mondanivalóval csinált. Ezek a vackok arra jók, hogy a verebek, akik azt hiszik a gengszter élet jó, kattingassanak rá, ő meg gyűjtse a pénzt. De általában olyan verebek szeretik ezt, akikre ha az utcán csúnyán ránéz valaki összepisilik magukat. Semmi közötök ehhez az egészhez, az életükhöz sem, csak veritek a pélót a feka nagy seggű khurvákra, meg a bérelt autókra. Kb. Mc.Busta szintje.

2021. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És tessék, múltkor is beraktam a szefós kérdésedhez


Itt egy fekete csávó, aki ZENÉT csinált, aki örökre megmarad majd az emberek fejében, és nem úgy, hogy kiskorúról postolt videót az internetre, nem úgy, hogy lecsukják, nem úgy, hogy 2 értelmes szó nem hagyta el a száját. Hanem úgy, mint egy jó ember, jó zenékkel.


Ő sem született fehér kiválasztottnak, Dél-Londonban nőtt fel, ahol bizony Európai gettó van. Ő is látott sok mindent, és hallgasd meg mennyivel másképp látja az életet... Értelmezd a mondandóját

https://www.youtube.com/watch?v=uzgBD2wysuI

2021. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Imádom őket! :)
2021. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok ilyeneket. Engem ilyenekkel a világból kilehet kergetni.
2021. jan. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!