Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a biasod a Stray Kidsből...

Ki a biasod a Stray Kidsből és miért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jisung

Nem tudom, egyszerűen nagyon megfogott még mikor csak ismerkedtem velük. Azóta még újra és újra beleszeretek (főleg ha a Slump angol verzióját hallgatom,úristen).

Meg mostanában egyre jobban odavagyok Hyunjinért is, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül😃

2021. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Changbin
2021. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Changbin.
2021. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinten egy és fél éve folyamatosan váltogattam, sokszor volt I.N, Chan és Changbin de lassan 4 hónapja csak Changbint tartom a biasomnak imádom azt a srácot.
2021. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Chan, Felix és Minho!

Első kettőnek a személyisége és tehetsége(na meg azért van kinézet is..xD), Minhonak pedig annyira még nem ismerem személyiségét*, tehát nyomósabb ok a tehetsége, kinézete, nevetése:D


*Még csak rövid ideje vagyok stay, ezért nem ismerek mindenkit olyan nagyon.

2021. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem Minho, I.N. ,Felix
2021. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp se Jisung 😂😂
2021. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:(
2021. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Én majdnem mindenkit bírok, kivéve Felix, tőle félek :D Olyan ijesztő szegény!
2021. febr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

7-es, ha nem esel bele azokba az ember csoportokba, akiket megsértett, akkor ezt inkább hanyagold.


csak ezért lett ez is ennyire felkapva, mert most nyomatják a canceling kultúrát, ami hosszútávon sehova sem fog vezetni, és teljesen értelmetlen drámákat szül.


13 éves volt a gyerek, egy olyan környezetben nőtt fel, ahol minden bizonnyal senki sem vetette meg a rasszizmust, mint azt Magyarországon is teszik. Lásd a rasszizmus, és a homofóbia szinte elfogadott dolog Magyarországon is, és rengeteg gyerek akár anélkül, hogy tudná mekkore súlya van a szavainak rasszista/homofób stb. megjegyzéseket tesz.


Szerintem 13 éves kortól 20 éves koráig rengeteget érik az ember, a világnézetei is változnak. De persze, ne próbáljunk racionálisan gondolkodni.



A kérdésre válaszolva pedig: changbin, minho, hyunjin, jisung, felix a biasom.

2021. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!