Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ebben a zenében a fiuknak van...

Ebben a zenében a fiuknak van autotune a hangjukon?

Figyelt kérdés

Es szerintetek jo a hangjuk/jól énekelnek? Milyen jövő elé néznek szerintetek?

[link]

[link]


2021. jan. 27. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez a szar? Hangjuk? Ezek nem énekelnek. Újabb trash, ahol verebek előadják a keményet. Tucat szar
2021. jan. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki megkérdezné mi az a szekunder szégyenérzet, megmutatnám neki ezt.
2021. jan. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ki ez a két pálcikalábú, hímringyónak öltözött hülyegyerek? :D

Tisztességes vidéki kocsmából 2 pofon kíséretében kivágják az ilyeneket, mint macskát sz-rni :D

2021. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy már minden énekes használ autotune-t, vagy legalább valamilyen korrigálást a stúdiófelvételeken? Csak nem mindenki ugyanakkora mértékben, mert páran sajnos arra használják, hogy a tehetséget helyettesítsék vele. Nem hallgattam bele ebbe a két csodába inkább, de sejtem, hogy melyik kategóriába tartoznak...
2021. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a zenék mondanivalója, meg a tartalom valahol a béka segge alatt van, én a tehetséget kérdeztem, hogy ez jó hangnak számít-e, meg amiket írtam.
2021. jan. 27. 12:43
 6/9 A kérdező kommentje:
mivel én nem értek hozzá
2021. jan. 27. 12:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz, szerinted ezeknek van bármilyen hangja? tehetsége??? Mihez? ezek beszélnek, nem énekelnek! Ha énekelni próbálnának meg, valszeg a fülünk is vérezni kezdene. Ez borzalom! Érted, egy Geszti Péter sem sokkal jobb hangban, de ő legalább funkyt nyomott, vagy valami, rendes szöveggel. De ezek a mai legalja hülyegyerek stílus, akiket a sarokba állítana az első átlagos srác, miközben ezek "szétszedik a várost"
2021. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értelek.

Nem véletlenül kérdeztem ezeket a számokat, mivel sokan szidják őket. Én csak azt nemtudom hogyha ennyire rossz, miért látták olyan sokan, és a like-dislike arány miért ilyen jó?

2021. jan. 27. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Azért, amiért Valóvilágot néznek, Tekashi69-et hallgatnak, amiért járványt tagadnak. Amiért a Hülyék Paradicsoma című film valóság. Mert az ember alapvetően ostoba, gyarló, és az "átlagos" képességek valójában botrányosan gyenge embert takarnak. Ezt nem annyira veszed észre a mindennapokban, mert millió módon van segítve az ember. Nem veszed már annyira észre, hogy írni a fele sem tud, még olyan szinten sem, mint én, akinek diszgráfiája van, mert a telefon javít sok mindent. Nem veszed észre, hogy nem tudnak számolni sem rendesen, mert mindenki zsebében van egy telefon. Nem veszed észre, hogy segghülyék a tudományoktól kezdve mindenhez, mert ott a google mindenki zsebében. Nem veszed észre, hogy szakmájukhoz alig értenek, mert már rendkívül van könnyítve minden jellegű munka. Nem veszed észre, hogy kulturálisan is legalja, mert azt gondolod, hogy egy ByeAlex az normális, és bármilyen szinten is igényes, vagy van mondanivalója. Felnőtt egy olyan generáció, akinek már egy Coldplay szintű zene lassan olyan hatást kelt, mint nekem egy Opera, túl komoly.


Először azt hitték a korombeliek, hogy a ValóVilág, meg a többi trash az vicces, elröhögtünk. Aztán 1-2 generációval lentebb már látták, hogy a hasonló stílusú viselkedéssel valamiért kilehet vívni emberek figyelmét. A következő generáció már normálisnak vette. És így butulnak el, szépen sorjában. Ezeknek egy 30Y már nagyon komoly zenének minűsül, holott mi még furcsán néztünk rá, hogy bár a szöveg nagyon jó, nem a legminőségibb, mint zene. De nézz már körbe :D


Ez van például számítógépes játékokban is, a mai gyerekeknek egy rendesebb Tycoon játék súlyosan betenné a kaput, mert képtelen lenne rájönni a játék alapvető mechanikájára is. Amiért a LoL népszerűbb lett, mint a DotA. Vagy amiért népszerűbb lett a Fortnite, mint a PUBG. Az emberek az egyszerűség felé húznak, felfogni egy Hiperkarma számot ma már komoly értelmet kíván meg.

2021. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!