Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Queen Hot...

Mi a véleményetek a Queen Hot Space c. albumáról?

Figyelt kérdés

2021. jan. 27. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Szeretem
Szeretem, de vannak róla gyengébb dalok is
Gyenge, de van egy-két jó dal is
Egyáltalán nem szeretem
Még nem hallgattam
23 szavazat
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem
2021. jan. 31. 09:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc Queen albumom.
2021. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Élőben nem olyan jó! Stúdiózenekar (azaz összerakott). Ez van. De ott zseniálisak (voltak sajnos)! Freddie, bármilyen is volt, pótolhatatlan!

(halkan jegyzem meg 1982-ig elsöprő!!!)

2021. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem tudom :D én nem igazán vagyok érte oda. Sőt, az egyik leggyengébb Queen albumnak tartom. Ez mondjuk még mindig nem jelenti hogy alapból rossz lenne, csak hozzájuk képest.

Viszont az Under Pressure az az albumtól függetlenül az egyik kedvenc számom. Mondjuk az sajnálatos hogy sokan azt sem tudják hogy ez egy David Bowieval közös szám :(

2021. febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon gyenge lemez! Látszik, hogy a nép csak az ilyen Queen meg Michael Jackson meg hasonló celebekre van rákattanva!
2021. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
Hát, nekem nem tetszik annyira. Nem a megszokott rockos dalokat hozta ez az album.
2021. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért azt hozzá, kell tenni, hogya Queen a rockon belül elég széles műfajskálán mozgott. A glam rocktól, a heavy rockig a funk rockig és a diszkóig. De megértem, ha valakinek nem tetszik ez a korong. Eléggé elüt a Queen diszkográfiától.
2021. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
#8 Vannak jó számok azon az albumon is pl. Back Chat vagy Calling All Girls. Az album eléggé meglepte az embereket. Ez után a Queen már nem nagyon mert kockáztatni. Inkább visszatértek a tőlük megszokott hangzáshoz.
2021. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!