Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi együttesekről?

Figyelt kérdés

The Rolling Stones, ABBA, The Hollies, Black Sabbath, Baltimora

Írd le mindegyikről a véleményed, csak kíváncsi vagyok.

Melyik mit jelent számotokra?



2021. jan. 27. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

The Rollign Stones: Egyik legnagyobb hatású rockbanda, iszonyat nagy változást hoztak a könnyűzenébe ami leírhatatlan, ez az objektív mérce. Szubjektíven annyira nem tartozik a kedvencek közé, de majd adok még neki esélyt mindenképpen.

Black Sabbath: Nélkülük nincs Heavy Metal és ez tény, ők is elég nagy hatásúak. Sok-sok tagcserével is tudtak azért egy viszonylag kiegyensúlyozott színvonalat hozni, elég gyakran változtak ők maguk is, nincs két egyforma albumuk. Mindig nagyon jó énekeseik voltak, Tony pedig mindvégig képes volt feljebb tenni a lécet. Szubjektíven mérve nagyon szeretem őket hallgatni, egyszerű de nagyon jó riffk, a szólóik is bejönnek, zenei stílusomra is elég nagy hatást gyakoroltak.(Doom metalt általuk ismertem meg)

A többit nem ismerem.

2021. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam ezek közül a Black Sabbath van a legkiemelkedőbb helyen, és számomra máig rejtély, hogy tudtak ekkorát ugrani stílusban a kortársaikhoz képest. persze a hatvanas évek második felében szinte évről évre egyre keményebb lett a rockzene és egyre inkább kezdték kóstolgatni a kényelmetlen témákat is, de az első albumuk nyitódala (egy-két eldugott művészlélek elszigetelt próbálkozásától eltekintve) annyival keményebb és sötétebb volt, mint addig bármi, hogy az elképesztő.
2021. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

The Rolling Stones: tehetséges banda, ámde ugyanakkor nagyon megosztó. A hatvanas években kiadott lemezeik jók, utánna felejtős.

ABBA: Örökzöld klasszikus, ugyanolyan tehetséges együttes, mint a RS.

The Hollies: Szintén tetszik, ámde kevésbé klasszikusabb.

Baltimora: Egy dalukat ismerem, az tetszik.


Nálam a Black Sabbath még felfedezésre vár!

2021. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Az még lemaradt, hogy ezek közül a The Hollies tetszik a legjobban.

2021. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind jók
2021. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én csak a Black Sabbathot ismerem, meg a The Rolling Stones-t. A Black Sabbathot jobban szeretem, és szerintem korszakalkotóbb volt, mint a The Rolling Stones, de szeretem őket is.
2021. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Black Sabbath, Rolling Stones: klasszikusok.

The Hollies: nem ismerem annyira, egy vagy két számukat hallottam csak.

Baltimora: nem az én stílusom, nem vagyok rajongója ennek az eurodance vagy disco stílusnak.

2023. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!