Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék egy (lehetőleg)...

Szeretnék egy (lehetőleg) elektroncsöves előerősítőt elektromos gitárhoz, milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Találtam mikrofonhoz valót, azok jók gitárhoz is?


[link]



#Gitár előerősítő
2021. febr. 1. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gitárkombód, akkor inkább azt vennék. Vagy ha azt semmiképp nem akarsz, akkor pedig egy multieffekt pedált, abban minden benne van.
2021. febr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis mire kéne?
2021. febr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy régi Regent tranzisztoros erősítő fejem és azt szeretném ezzel kiegészítei. Nem érzem valami jónak a hangját és zajos is.
2021. febr. 1. 03:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy rendes előfokcsöves erősítőt. Egy 600 ezres Gibsont is ráköthetsz, akkor is sz@rul fog szólni.
2021. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem a cuccot, háát sokkal sokkal jobb mint gondoltam. Féltem hogy egy újabb olcsó felesleges pénzkidobás. Van egy full csöves fejem is ami jelenleg szervizbe van, azzal összevetve az íze nagyon ott van, persze a dinamikája soha, de nem is ezt vártam tőle. Szuper kis kütyü tényleg és mikrofonhoz is tudom használni valamint DI boxkként ha minden igaz ami rá van írva.
2021. febr. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!