Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire ismert itthon,...

Mennyire ismert itthon, M.O.-n a strung out és a Queensryche nevű együttes?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Ismerem mindegyiket és a kedvenceim
Egyáltalán nem szeretem
Csak néhány számot ismerek mindegyiktől
Nem ismerem egyiket sem
A strung outot ismerem csak
Csak a Queensryche-ot ismerem
Az első a kedvencem
Az utóbbi a kedvencem
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Queensryche szerintem elég ismert idehaza, persze mihez képest...

De mindenképpen jelentős rajongótábora van itthon, Operation:Mindcrime és Empire elég meghatározó albumok voltak, az OM ami az egyik legjobb konceptalbum objektív mércével is.

Természetesen voltak itt is koncerten:

[link]

Talán többször is(most nem keresem vissza), de valószínűleg az eredeti felállásban nem valószínű hogy valaha látni lehet őket. Hozzáteszem mióta énekescserén túlesett a banda egész kellemes heavy-metal-t játszanak némi prog-os beütéssel de már messze nem csinálnak olyan albumokat mint a karrierjük elején.


Strung Out-t viszont nem ismerem, most hallok róluk először. Több zenei lapot is követek de velük nem találkoztam még.

2021. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Queensrÿche zenekar nevével találkoztam már,mikor a youtube-on lépegettem a zenék között,de belehallgatni nem hallgattam bele,a másik együttesnek viszont még a nevét se láttam,nem is hallottam még mostanáig.
2021. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!