Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok?

Milyen gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig akusztikus gitáron játszottam, viszont mindig is basszusgitározni szerettem volna.

Elég kezdő vagyok a témában.. szóval a segítségeteket szeretném kérni :)

Milyen gitárt ajánlanátok? (Jó lenne 100000 Ft alatt találni hangszert)

Szeretem a funkyt és a metalosabb hangzást is.. (Nemtudom hogy ez mennyire számít ebbben)

Esetleg ha effektpedálokat tudnátok meg ajánlani..

Elore is koszonom a segítségeteket :)



2021. febr. 2. 17:35
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%
Mondjuk a funky meg a metálos együtt az izgalmas. Mert funkyra simán mondanám, hogy Squier Vintage Modified Jazz Bass. Így viszont lehet inkább valami Libamez lenne a jó választás.
2021. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Libameznek volt a 90-es években a SoundGear szériája, abban voltak jópofa hangszerek, és kényelmesek is.
2021. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, hogy mit veszel. Az említett stílusok hozhatók bármivel. Hangszínezés, gain, effektezés ami kikerekíti a hangszer lehetőségeit. Ha effektet vennél, elsőre multit javasolnék. Felesleges elkölteni a gitár árát egy torzítóra.


A hangszer választás szívügy, szóval vadászgass a lehetőségeidhez mérten, vedd meg, amibe beleszeretsz. Érdemes YouTube teszteket nézni, Gsfanatic oldalon használták közt mazsolázni. Érdemes olyan hangszert venni, ami népszerű, könnyen eladható, ha váltanál.

2021. febr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fb, legnagyobb taglétszámú basszusgitáros csoportba lépj be. Kérdezz, segítenek. Még hangszer is előkerülhet ami megfelel az igényeidnek.
2021. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat :)

Mindenképp körülnézek youtubon és face-én is..

Az ajánlott típusokat is lecsekkolom :)

2021. febr. 3. 08:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!