Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Basszusgitár javítás! Hol?

Basszusgitár javítás! Hol?

Figyelt kérdés

Helló!

Az a helyzet, hogy van egy basszusgitárom, amin az egyik kapcsoló feltehetőleg eltörött.

Az lenne a kérdésem, hogy hova tudnám elvinni megcsináltatni?

Vagy így is el tudom adni?



2021. febr. 5. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eladni lehet természetesen bármilyen állapotban, nyilván korrekt vagy és elmondod a hirdetésben is, hogy a vevő erre számítson.


Hangszerészhez kellene elvinni, ha javíttatnád.


Mivel nem tudom hol vagy, javaslom, lépj be a legnagyobb basszusgitáros FB fórumba, kérdezz. Nagyon jóindulatú a társaság, segíteni fognak. Talán vevőt is találsz a hangszerre. Majdnem hétezer tagja van, szóval lefedik az országot, bárhol keresel bármit, lesz aki tudni fogja merre indulj.

[link]

2021. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tolna megyei vagyok.
2021. febr. 14. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Tolna megyei kérdező! Lépj már be a link alatt szereplő klubba és kérdezd meg ott, hogy ki tud segíteni. Ettől többet nem tudok tenni érted.
2021. febr. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!