Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tesco rádióban hallottam egy...

Tesco rádióban hallottam egy számot és nem találom sehol, egy nő énekli a refrén: ". érted bármit, bármit megtennék. " lassú szám. Kerestem de nem találom sehol, címét előadót nem tudok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem ez az, ezt már én is megtaláltam a keresés közben
2010. aug. 17. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ez mostmár engemis érdekel utána nézek szólok ha találtam valamit:)
2010. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kfEIgBsyrv8

ebbe is benne van de nem ez az nem találom pedig tudom melyik szám de nem jut eszembe ki énekli:SSSS

2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megtaláltam nagynehezen, de sajnos youtube-on nincs fent pedig leszeretném tölteni...neked nincs meg véletlenül? vagy ismerősödnek?

ez a szám címe:

Odett és a Go Girlz : Psyché és Ámor

2010. aug. 18. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
senkinek nincs meg és 1csomó helyen néztem és nem találom sehol ezt a számot már vagy 1órája keresem de nincs:S:S de azért még keresem ha megtaláltam akk szólok:)vagy sikerül megszereznem:)
2010. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én már többször kerestem, de sehol semmi... azért köszönöm, akk szólj ha neked sikerül:)
2010. aug. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!