Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek az elektronikus zenét?

Szeretitek az elektronikus zenét?

Figyelt kérdés
Ha igen,Melyiket?
2021. febr. 7. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy ideje kezd bejönni ez a 80's évek hangulatú retrowave..
2021. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában egyre jobban.

10 éves koromban hip-hop/rap stílust hallgattam, utána évekig electro, majd 17 környékén inkább a rock fele mozogtam, most 22 után megint kezdek több electro-t hallgatni. Szinte bejártam az egész zenei palettát. 2 éve gitározom, most meg be akarok ruházni egy DJ keverőpultra. 🙂

2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki komolyabb szinten kezd el zenével foglalkozni egy idő után nem keres ilyen jellegű zenéket. A 99,99%-a egysíkú lebutított dallamvezetésű párharmóniás pongyola.

Ha háttérzaj kell akkor egy beszélgetős műsort is elhallgatok de ha zenére van szükségem akkor zenét keresek és nem ilyet.

2021. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 évig zenéltem rock témában.. mondjuk a primkó egysíkú tuctuc bluttyblutty szennyet nem bírom, de a fent említett retrowave egész jópofa néha.
2021. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Björk, Moby, William Orbit, stb.
2021. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TR75 ***** válasza:
100%

Tangerine Dream (és a tagok szólólemezei), a berlini iskola követői, Jean Michel Jarre, Kitaro, Space, Daft Punk, Kraftwerk, Brian Eno.

Meg ilyenek.

2021. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem bejönnek ezek az új zenék:

https://www.youtube.com/watch?v=8JEhYPOHBeU

https://www.youtube.com/watch?v=Qt6IXiVN0L8

https://www.youtube.com/watch?v=lPx0n6X0d8g

Elnézést nem tudom aláhúzni, de kijelölöd, jobb klik és ugrás a weboldalra

2021. febr. 8. 06:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
EBM és industrial kedvenc műfajok nálam, de ezeken kívül bejön a synthwave/retrowave is, illetve az ambient; néha elhallhatok populáris retro elektronikust is.
2021. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, hát én speciel “elektronikus” zene alatt nem azokat érteném, amiket linkeltél. Ezek pop számok, számítógéppel hangszerelve, sosem láttak igazi dobot például. Nem mondanám electo-nak.
2021. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!