Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szép zenéket találok,...

Milyen szép zenéket találok, amit kb. kezdőtől kicsit nehezebb szinten meg lehet tanulni zongorán?

Figyelt kérdés

Nézem ezeket az easy tutorialokat, de ezekkel inkább csak gáz kiállni ismerősök elé.


Én se vagyok egy nagy sztár, de pl. el tudom játszani a river flows in yout két kézzel hard szinten. Illetve az all of me-t.


Igaz sok gyakorlásba került, de sikerült, mert a bal keze nem egy monti csárdás refrénje, hanem egy egész jól betanulható sablon, ami nincs túlbonyolítva.


Ezekhez hasonló, szép zenéket, de mégis közepes nehézségen tanulhatót keresnék, ami nem folyamatosan oktávok között ugrálgatós, hanem tényleg az általam említett két zenéhez hasonlít.


2021. febr. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


EDM számokból csemegéznék, amilyeneket a kissrác játszik a videón. Többnyire nem túl nehezek, jól hangzanak és a legtöbben ismerik őket. 🙂

2021. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Martha Mier-t ajánlom. Szintek szerint írt egy halom zongoradarabot mindenféle stílusban, az egészen kezdő darabjai is nagyon szépek. De érdemes lehet nézegetned Einaudi vagy Tiersen darabjait is. Illetve filmzene vonalon sokat lehet találni, ami népszerű és több verziójuk is van, olyan nehézségi szinten játszod, ahol neked tetszik. Chopin darabjai közt is van néhány egész könnyű, mint az a-moll keringő, vagy az e-moll prelűd, de előbbiben ugrál a bal kéz, utóbbiban meg van egy hely, ahol viszonylag nagyot kell nyújtózni. Ettől függetlenül teljesen játszható mindkettő. Ha még aktuális a kérdés, priviben tudok küldeni konkrét darabokat is.
2021. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Könnyűzenék:

Beethowen-für elise

Beethowen- örömóda

Bach-minutein g major

Alan walker- faded

Fliwers in your flow

Vivaldi- Négy évszak tavasz

Bella Ciao

Tudom hogy ez egy kezdonek nehez de erdemes megtanulni mert jó: Brhams- Ötödik magyar tánc

Hans Zimmer- Iceptcion Time

Hans Zimmer- first step

DE EZEK A DALOK CSAK AKKOR LESZNEK JÓK HA MIND A KÉT KEZEDET HASZNÁLOD LEJÁTSZÁSUK KÖZBEN!

2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!