Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan internetes platform,...

Van olyan internetes platform, ahol legálisan meg lehet vásárolni digitális zenei albumokat?

Figyelt kérdés
Minden régióból meglehessen vásárolni legálisan az előadók digitális albumait. pl Dua Lipa, Ava Max stb.

#zene #Dua Lipa #Ava Max #digitális album
2021. febr. 10. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Spotify, iTunes, Deezer, Amazon music, stb.


Ha ezek nem jók, akkor hogyan gondolod?

2021. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miután megvásásroltam, le tudjam tölteni magamnak PC-re.
2021. febr. 10. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, akkor az Amazon music tud ilyet.

Az iTunes és a Spotify esetében csak alkalmazáson belül hallgathatod a zenéket, külön mp3 fájlban nem kapod meg őket, ha nem tévedek.

(De amúgy, ha csak hallgatni akarod őket, akkor én kalózkodnék a helyedben pl. Youtube-ról 😊)

2021. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Google play zene volt nagyon jó. Miután megvettem az adott zenét vagy albumot, le tudtam a számítógépemre tölteni, aztán felrakni telefonomra. Ava Max webshopján meg fent van a digitális album, ahol azt írja hogy csak az USA vevőinek elérhető a letöltés.... :( 3-as válaszoló, úgy tűnik más megoldás nem lesz, csak amit tanácsoltál. köszi a válaszokat
2021. febr. 11. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon a songo.hu ami elvileg teljesen legális, még a slágerlisták elkészítésénél is beszámolják... Az internetes felületen tudod megvásárolni, a megvásárolt zene örökké meg lesz a fiókodban, és sima MP3 formátumban bármikor letöltheted, akár számítógépre, akár telefonra... Vagy az egyikről át is teheted a másikra.
2021. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az a negatívuma, hogy a legújabb zenék van hogy nem rögtön kerülnek fel a kínálatba...
2021. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os köszi szépen.
2021. márc. 26. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora birkák hogy lehettek? Ém még olyanról nem hallottam, hogy amit megveszel nem a tiéd. Mp3 letöltés alap. Sosem láttam még spotify vagy itunes felületet, nem használok okostelefont, zenét millió helyről tudsz beszerezni. Pl. beatport.
2021. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!