Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Ariana Grande,...

Mit gondoltok Ariana Grande, Doja Cat és Megan The Stallion közös számáról, a 34+35-ről?

Figyelt kérdés
Nekem szó szerint tetszene, ha nem tudnám hogy miről szól.

2021. febr. 13. 16:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Undorító
2021. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az alap szám se tetszik. Ennek viszont jobb a klipje. Most ez az albuma elég gyenge lett szerintem kevés track van ami tetszene rajta
2021. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
51%

Gyomorforgató.

Ariana klipjei egyre undorítóbbak. A szövegtől meg ne haragudjatok, de kihányom a fél gyomromat.

Már a 7 Rings, meg utána még jó pár dalocskája is kiverte a biztosítékot. Azt hittem, annál nem lesz lejjebb, pedig abban is “hivatásosnak” öltözött. Ebben a “produkcióban” meg aztán halmozottan összehordta a szemetet a szél.

Szégyen, - sőt, már-már emberiség ellen elkövetett bűn, ha megnézzük a következmények tömkelegét, hogy manapság egy ilyen qrvát tömjéneztetnek a 12 évesekkel.

2021. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyetértek. Nem is értem hogy a mai 10-12 évesek miért az ilyen senkiházikért vannak oda úgy, hogy fogalmuk sincs arról, hogy olyan dalokért vannak oda, mint pl. ez.
2021. febr. 14. 20:30
 5/36 anonim ***** válasza:
53%

Csak egyetérteni tudok mindenkivel, egyre k*rv*s*bb, és az a baj hogy őt több millió fiatal követi, miközben úgy öltözködik mint egy prosti, és annyi sminket használ amivel akár még falat is lehetne festeni.

Aztán ott a szöveg...

Régen még a rock és metal zenét tartották károsnak, sőt, kifejezetten támadták a szövegek végett, miközben a legtöbb zenekar abszolúte nem énekelt káros, vagy éppen olyan dologról amit jobb ha nem hall egy 10 éves, de erre épeszű ember nem mondhatja azt hogy elfogadható.:

"Can you stay up all night?

Fuck me 'til the daylight

Thirty-four, thirty-five

Can you stay up all night?

Fuck mе 'til the daylight

Thirty-four, thirty-five"


Miközben annó a Twisted Sister zenekart tartották károsnak, akik miről is énekeltek ami annyira rossz dolog lenne?

"We'll fight the powers that be just

Don't pick our destiny 'cause

You don't know us, you don't belong

We're not gonna take it

Oh no, we ain't gonna take it

We're not gonna take it anymore"


Ariana száma pedig arról szól hogy megdugják, az ez előtti szintén erről szól, az ez előtti pedig valószínűleg szintén erről szól, és ez mehet a rádióban! És ezt hallgathatja bárki nyugodtan világ szerte!

Így milyen példát mutat a fiataloknak?


Várom már azt amikor az egyik 12 éves rajongója megjelenik itt és elmagyarázza hogy ez valójában mennyire is egy nagyszerű szám, csak mi nem értjük a mögöttes mély tartalmat.

2021. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
51%
#5: Na, hát igen. A rock/metál, ami őszinte társadalomkritikán, valódi problémák feldolgozásán alapul értelmes, választékos szókinccsel, az “a Sátán zenéje”, - de a r*b@nckodással semmi baj nincs, nincs benne semmi kivetendő, azt bátran nyomathatják töménytelen mennyiségben a fiatalok.
2021. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem állok egyik oldalra se, de nem a szülő dolga lenne engedni/nem engedni a gyereknek az internetezést/gépezést? Ha nem engedné a szülő, a gyerek nem látna ilyet, mivel a rádiöban nem játszatják a zenét az explicit lyrics miatt.
2021. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

Valóban a szülő felelőssége lenne az hogy felügyeli mit néz/hallgat a gyereke, viszont erre nincs ideje az embernek, másodsorban pedig attól még a szövege rettentően káros az emberekre, és főleg a fiatalokra nézve, a videó klippről nem is beszélve.

Annó engem az anyám nem szerette ha például a South Parkot nézem, viszont tudta hogy úgy se tehet ez ellen semmit, viszont annál volt mögöttes mondanivaló amit idősebb fejjel már felfog az ember, de itt mi van a dugáson kívül?

Az egyébként külön poén hogy ennél a zenénél nincs korhatározás, miközben totálisan megérdemelné azt hogy csak felnőttek nézhessék meg.

2021. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%
Jaaajj ne, írt egy számot a sz*xről nő létére, fujj de gusztustalan! Vessétek is rögtön máglyára szerintem!!
2021. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
47%

Férfitől is gusztustalan az amikor a szexről énekel, egy nőtől pedig úgy szintén az.

Ez azért felháborító elsősorban mivel őt elsősorban fiatalok hallgatják, akik nagy része még nincs meg 14 éves sem.

2021. febr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!