Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Last ninja rész zenéje...

Melyik Last ninja rész zenéje tetszik nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
Írjátok le légyszi, hogy a Last ninja átékokból melyik tetszett nektek a legjobban.

2021. febr. 22. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Last Ninja első pályájának zenéje
Last Ninja 2 central park zenéje
Last ninja 3 első pályájanak zenéje
Last ninja 3 intro
6 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első. A második nagyon túlhúzott szerintem, túl "sok". A harmadik első pályájának zenéje is jó, de nekem az első kicsit jobban tetszik.
2021. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit off, de akartak egy last ninja the return játékot, modern verziót.Azt is betettem volna, de nem tudok róla, hogy mi lett a sorsa.Mi lett vele?Hallottatok róla valamit?
2021. febr. 22. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csináltak új játékot már belőle. A 3-as az utolsó
2021. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért nem csináltak?Több cikk is volt anno róla, hogy pc változatban modernizálják. [link]
2021. febr. 22. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Végül is leálltak vele és törölték a projectet.
2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Féltek, hogy nem lesz akkora siker?Vagy elfogyott a pénz?Vagy más oka volt?
2021. febr. 22. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja. Nem tudom. A Last Ninja anno nagyon nagy alap játék volt, aztán amikor nekiálltak a 4-nek, akkor a bemutatón (alfa demó, vagy ilyesmi) nagyon sokan a ninja gaiden-hez hasonlították, szóval törölték a projektet. Később nintendo Wii-re akarták megcsinálni, de az sem működött... Én régi motoros vagyok, 90-ben játszottam először Last Ninja-val, azóta egyik kedvenc játékom. (Azért csak 90-ben,mert előtte csak Commodore 16-osom volt, azon meg nem futott, arra nem adták ki)
2021. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 2. Főleg az Office (Tangerine dream nyúlás de akkor is) meg a Central park loading. F.szák ezek a C64-es zenék
2021. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!