Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok ehhez hasonló...

Ajánlanátok ehhez hasonló metál zenéket?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 22. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Emperor, Mayhem, Darkthrone, Enslaved, Satyricon, Burzum.

Nagyjából a norvég black metalosok ilyesmit játszanak.

2021. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Rámész arra, hogy "similar artists" és ott találsz jó párat.

2021. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Pontosítok még a kérdésen. Kicsit hülye vagyok, hogy nem fejtettem ki már a kérdés kiírásakor, bocsi :D Csak nem akartam regényt írni.

Alapból a black metál nem igazán vonz, viszont ez a nagyon lassú, de mégis nagyon súlyos, rideg hangzás nagyon tetszik. Ilyenre gondolok:

[link]

Amióta ezt a számot hallottam, azóta keresek hasonlót, de nagyon ritkán találok ilyet. Egyébként magát a My Dying Brideot annyira nem szeretem, de ez a szám nagyon el van találva.

Ez az egy szám jut még eszembe ezeken kívül, ami ilyen:

[link]

Remélem érthető, hogy mit akarok, és nem csak én látok ezekbe bele valamit, ami nincs is :D (Szóljatok, ha igen.) Nagyon hálás lennék, ha valaki megdobálna még hasonló zenével, vagy hogy egyáltalán hogy lehetne hasonlóra keresni konkrét műfajtól függetlenül (mert műfajilag eléggé különböznek a példáim).

2021. febr. 23. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a Neurosis tetszik, akkor keress rá arra a műfajra, hogy post metal. Itt van néhány:


- Cult Of Luna

[link]


- Isis

[link]


-Jesu

[link]


- Mouth Of The Architect

[link]


- Year Of No Light

[link]

2021. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!