Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire jó a Valencia VC204...

Mennyire jó a Valencia VC204 Classic Sunburst gitár?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 11:24
 1/8 Waff ***** válasza:
100%
Belépőszint, használható.
2021. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kezdésnek jó lesz, aztán ha jobban fog menni úgyis veszel egy komolyabbat, de tanulásra megfelel.
2021. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy tanítványomnak van.

Nem a legjobb nyilván, de használható. Natúr fényezésű, nem magasfényű, ez van, akit zavar.

+ A Valencia gitároknál, ha van lehetőség, próbáld ki előtte, mert egyik így, másik úgy sikerül.

Van, amelyiken nagyon magas a húr állása, kényelmetlenebb a nyak, de van, amelyik kicsit jobban be van állítva.


Ha ilyen színt szeretnél, és esetleg mersz rá többet költeni, akkor javaslom a La Mancha Romero Granito 32 sorozat közül a DB vagy AB színjelzésűt. Jól beállított, kényelmes hangszerek, próba nélkül is bátran meg lehet venni, mert nem fognak csalódást okozni. :)

2021. febr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Csak az árat nézted, vagy azt is, hogy mit szeretnél kezdeni vele? Ez egy klasszikus gitár. Jó széles nyakkal. Igazából célirányosan ujjal pengetős, klasszikus darabok prezentálására az ilyen stílusú játék tanulására való. https://www.youtube.com/watch?v=zKwk7CgIU5E


Feltételezem, hogy az ismeretek hiányában történt a választás. Nézz meg western típusú gitárokat is, hátha azt akartál.

https://www.youtube.com/watch?v=7gRp6XvLGHc

2021. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es jól mondod csak az áat néztem, mivel nem vagyok egy profi gitáros és csak szeretnék megtanulni gitározni. Gondoltam ez kezdésnek jó lesz és az ára se a olyan drága.
2021. febr. 24. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
4/4-es méretű legyen.
2021. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

olvass: [link]

[link]

Lehet használtan is venni, de nem javaslom ebben az árkategóriában.

Vannak akik azt nézik, hogy ne legyen rétegelt fából egyetlen alaktrésze sem, de ez első gitárnál-amikor még ismerkedsz a hangszerrel-nem sokat számít. Az üzlet, amit posztoltam megbízható, bátran rendelj tőlük.

Megvehető márkák: Fender, Cort, Ibanez, Yamaha, Vintage. Azért nem javaslom más márkák megvételét, mert előbb vagy utóbb-ahogy ismerkedsz a zenével, hangszerrel, játékkal, több tárgybeli tudásod lesz-eladó lesz a kezdő hangszer és akkor sokat nyom a latba, hogy mi van ráírva.


Sajnos az eleve tervezett beruházást kicsit ki kell nyújtani. 40-50ezer körül tudsz hangszeret venni, ami meg fog felelni.

2021. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött Valencia VC204 Classic Sunburst gitár as muzikerről és kellemeset csalódtam. Jó a kinézete, a hangzása is jó miután behangoltam. Megérte az árát. Csak ajánlani tudom.
2021. febr. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!