Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Znázsödő Nóunn lájk jú Héy...

"Znázsödő Nóunn lájk jú Héy Héy" Melyik lehet ez a szám, valami '80-as/'90-es évek beli lehet, stílusra hasonlít az Army of lovers /Crucified/ Revolution -számokra. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Itt még próbáltam kicsit hosszabban is leírni:


Imúná izúká válemez názsödő


(Tudom, hogy ez az imúná, izúká a Csonthulyében van; de úgy emlékszem, itt is valami hasonlót énekel; tehát az Army of lovers-stílusára hasonlít; de lehet,hogy totál nem ők. Nem az Obsession című szám; de szóval tehát beleillene szerintem az Army of lovers stílusába.)


És ilyen félig francia-félig angol dolog rémlik; de tehát ez is abból, amit leírtam, hogy ez a "znázsödő, nóone like you"; és van benne kórus is, amikor többen énekelnek egyszerre; és valami szexi, szenvedélyes szám szerintem. Pasi hang szerintem tuti, hogy volt benne.



2021. febr. 24. 18:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kórus az sem száz százalék, de tehát szerintem van, amikor nem csak a frontember énekel benne, hanem vokalisták is.
2021. febr. 24. 18:22
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Voyage Voyage
2021. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem az
2021. febr. 24. 18:28
 4/15 A kérdező kommentje:

de azét köszönöm a próbálkozást; kérlek,hogy figyeljetek az elhalandzsázott részemre


Meg az kicsit olyan sejtelmes-szenvedélyes szám. Még tehát enyni jutott eszembe róla.

2021. febr. 24. 18:29
 5/15 A kérdező kommentje:
*mármint arról,amit keresünk
2021. febr. 24. 18:29
 6/15 A kérdező kommentje:
*azt a znázsödőt ilyen félig suttogva mondja. Arra a részre gondolok például,hogy sejtelmes-szenvedélyes.
2021. febr. 24. 18:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Adelle
2021. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát amit én ismerek, félig francia és angol az ez, de sok köze nincs ahhoz amit leírtál xddd

https://www.youtube.com/watch?v=0Ev-6PYtI34

2021. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem talált sajnos egyik sem. Adele-t tutira kizárnám, ő még akkor évekig nem volt a pályán, meg a stílus is más.


A linkelt számnál (Ennél: GIMS & Sting - Reste) pedig kicsit pörgősebb, táncosabb szám. Mármint, erre is lehet táncolni, de ennél pörgősebb tehát.


Aki hallotta már, annak a "znázsödő, noone like you) -ról be kéne ugrania, max azt tudom elképzelni, hogy a címe nem ugrik be. De amúgy még tovább mennék, kitolnám mondjuk olyan 2007-ig az intervallumot; tehát 1980 és 2007 közöttire tenném ezt a számot; tehát aki ebben az időben hallgatott pl Sláger rádiót, vagy ahhoz hasonló stílusú rádiót; annak szerintem be ugrania, hogy mi ez; max a címe nem jut eszébe. Ez a refrén-része volt a dalnak. Vagy akkor azt mondja meg valaki, kérlek, hogy hogyan kell leírni azt, hogy znázsödő, hátha közelebb lennénk; ez francia szónak tűnik nekem;kérem, írja le ide, aki tudja. Hátha azzal már el tudunk indulni /továbbhaladni a keresésben.

2021. febr. 25. 17:53
 10/15 A kérdező kommentje:
* be kéne/kellene ugrania; ott egy helyen elírtam.
2021. febr. 25. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!