Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana Grande "Positions"...

Ariana Grande "Positions" albuma (vagy az albumról valamelyik nagyobb sikereket elért szám) miért nem lett jelölve Grammyra?

Figyelt kérdés

Ő csak a Rain on Me által lett jelölve, ami ugye a Lady Gaga-val kozos szamuk.


Talán későn jott ki az album a nevezéshez?



2021. márc. 10. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem lett elég jó album.
2021. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár ezzel nem értek egyet, nem is ezen múlik, ugyanis szinte mindent lehet nevezni a Grammyre. A Grammy díjra esélyes albumokat/zenéket először nevezni kell, és a Positions mégcsak nevezve sem lett.
2021. márc. 11. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Sokak szerint nem a legjobb albuma, viszont nekem nagyon tetszik.

Bár tavaly se kapott díjat a thank u next albumával, ami szerintem eléggé igazságtalan, és aki nem szereti az is beláthatja, hogy nagyon sikeres album lett!! És Billie Eilish meg rengeteg díjat kapott(nem utálom Billiet, de szerintem nem érdemelte meg.)

2021. márc. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: teljesen egyetértek.
2021. márc. 11. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Mert 2 héttel azelőtt jött ki, hogy a Grammy nyilvánosságra hozta a jelöltek listáját, ami valószínűleg már későn volt. Meg a Grammy-sek amúgy se szeretik Arianat, nem véletlenül nem nyert egy díjat se tavaly. Csak elhívták fellépni, hogy a nézettséget azért hozza
2021. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!